gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ben öldüm gidişin kadar..Yokluğu bir ben bilirim..Gözlerin kadar..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Hiç kimsenin yüreği sen olmadı..
    Seni sen yapan ben olmadım

Hiç kimsenin gözleri sen olmadı..

Gözümdeki hüznü bilmedi yağmurlar...

Hiç kimsenin kimsesi olmadı senin kadar..

Sen bile sen olamadın benim kadar..

Hiç kimsenin yokluğu yok etmedi yaşamı.

Yokluğu bir ben bilirim...gözlerin kadar..

Hiç kimsenin uzaklığı uzak olmadı bu kadar..

Evren bile sonsuz değil, yokluğun kadar..

Hiç kimsenin ölümü ölüm değil, senin gidişin kadar..

Sen bile bilemedin ölümü...

Ben öldüm gidişin kadar...

Ben öldüm gidişin kadar..Yokluğu bir ben bilirim..Gözlerin kadar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beN "buYum" ........ oLduğum kaDarım!!!

beN "buYum" ........ oLduğum kaDarım!!!

Hiç Bir Şeye Yetemediğin Anlar Vardır.. Yasadigin her seyin sabun köpügü oldugunu anladigin,, Baloncuklar teker teker patlarken herseyi kaybettiginin farkinda olup da,, Hiç bir sey yapamadigin... Binlerce cevapsiz soru içinde, hayata cevapsiz kaldigin... Ve kimseyle konusmak istemeyip,, Kendine çagrilarini bile mesgule aldigin... "Ben güçlüyüm" yalanini her...
  2. Seni Kim Ben Kadar Bilir Ki Sevgili ..

Seni Kim Ben Kadar Bilir Ki Sevgili ..

Aşk eskir mi meleklerim ?Gerçekten olabilir mi böyl bir şey.Aşk somut bi varlık mıdır ki eskisin miladı dolsun. Ya eskiden büyük bir aşk beslediğiniz birine karşı kalbinizde düşmanlık tohumları filizlenebilir mi?Ben inanmıyorum kesinlikle inanmıyorum, ihtimal dahi vermiyorum böyle bir şeye.Bir insanı ya seversiniz ya da ondan nefret edersiniz.Eğer bir insana gerçek anlamda aşıksanız ne olursa...
  3. Ben gözlerine ölmüşüm

Ben gözlerine ölmüşüm

Ben gözlerine ölmüşüm Yağmalanmış bir şehir gibi sessizliğe bürünecek anıların...Karakışın koynunda kuruyacak baharın...İsminle başlayan tüm şiirlerim yanacak bir bir...Koynunda ihanetinin akrepleri kol gezecek...Ve sen uykularda kaçıncı rüyanı görürken ben toprakta çürürken yine sana ağlar olacağım.... Kanatları parçalanmış bir serce düşecek avuçlarına...Bensiz geçen günlerinde...

Sayfayı Paylaş