bende hamileyim dogum tarihim 27.02.1979 son adet tarihi haziran 13. 2010 da gördüm

zübeyde mor

Hamiş Melek
bende hamileyim dogum tarihim 27.02.1979 son adet tarihi haziran 13. 2010 da gördüm
son adet tarihi son adet tarihi nedir tarihine göre doğum
:pirto:bende hamileyim ve cinsiyetini çok merak ediyorum çünkü eşim hamileligi sonnandırmak istiyor ben istemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim dogum tarihim 27.02.1979 son adet tarihim haziranın 13 çü 2010 hemen cevap verirseniz sevinirim

öncelikle tebriler! henüz erken cinsiyet belirleme icin, cin takvimidir sudur budur birsürü seyler var ama kesin sonuc degil sonucta bunlar. neden sonlandirmak istiyor esin, buna izin vermeyi düsünmüyorsun dimi? Böyle bi günahin altina girmeyin ölene kadar vicdan azabi cekersiniz...

Gebeliği sonlandırmak

Gebeliği sonlandırmak mı ? Ya bu azim mubarek günlerde söyleyin eşinize böyle birşey yapmasın. Ne yani şimdi erkek olursa doğur kız olursa aldır gibi bir mantık mı var allaşkına ?

Yapmayın günaha girmeyin. Kız yada erkek farketmez gelen kısmetiyle gelsin.

öncelikle bana cevap yazdıgın için teşekkür ederim bende öyle düşünüyorum ama eşim çocuk istemedigi için yani erkek veya kız diye deyil onu ben merak ediyorum

bunlarin hepsi tahmin cnm, dedim ya kesin sonuclar degil...esinide ikna etmeye calis ne aldirmasi allah askina sorun paraysa riskiyla gelir geri kalan seylerde önemli degil zaten

kacta cocun varda aldırıyorsun canım o canı allah verdi allah alır ancak sakın yap cok gunah gogula yazda bak bır kürtaj dıye nasıl kıycan bebeğine

Konuyu açan başkası bana cevay yazdığın için diyen başkası nasıl bir durum bu ya :) Eğer konuyuda açan siz iseniz birleştirelim onunla sizi tek üye olun karıştırdık vallahi :D

evet şifremi unuttum benim 2çocugum var aslında 3.de bakabiliriz ama ikinci çocugum 10 aylık biraz ondan kararsızım ama yinede cinsiyetini ögrenmek istiyorum karar vermek daha kolay olur belki

ikinci cocugun kücük ama beraber büyürler i$te olmu$ bikere, biz kimizki allahin verdigi can hakkinda ya$asinmi Ölsünmü diye karar veriyoruz ? bence E$inlede konus, dogurcak olan sensin sonucda, her bebek riskiyla gelir, bu günaha girme, kendini, E$ini, cocuklari bi kenara birak o minicik melegi hicmi düsünmüyorsun? o minicik bebeyin ne sucu var?
cinsiyet olayina gelincede, int.deki cinsiyet belirlemeler eglence zadece, bende cin taviminke erkek, baska bi yerde kiz cikti.. girgirina bakiyor iste insan.

Geri