gebe
  1. zübeyde mor

zübeyde mor Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende hamileyim dogum tarihim 27.02.1979 son adet tarihi haziran 13. 2010 da gördüm

Konu, 'Gebelik' kısmında zübeyde mor tarafından paylaşıldı.

son adet tarihi son adet tarihi nedir tarihine göre doğum :pirto:bende hamileyim ve cinsiyetini çok merak ediyorum çünkü eşim hamileligi sonnandırmak istiyor ben istemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim dogum tarihim 27.02.1979 son adet tarihim haziranın 13 çü 2010 hemen cevap verirseniz sevinirim

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle tebriler! henüz erken cinsiyet belirleme icin, cin takvimidir sudur budur birsürü seyler var ama kesin sonuc degil sonucta bunlar. neden sonlandirmak istiyor esin, buna izin vermeyi düsünmüyorsun dimi? Böyle bi günahin altina girmeyin ölene kadar vicdan azabi cekersiniz...

3. junetcune

junetcune Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gebeliği sonlandırmak

Gebeliği sonlandırmak mı ? Ya bu azim mubarek günlerde söyleyin eşinize böyle birşey yapmasın. Ne yani şimdi erkek olursa doğur kız olursa aldır gibi bir mantık mı var allaşkına ?

Yapmayın günaha girmeyin. Kız yada erkek farketmez gelen kısmetiyle gelsin.

4. eylulll45

eylulll45 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle bana cevap yazdıgın için teşekkür ederim bende öyle düşünüyorum ama eşim çocuk istemedigi için yani erkek veya kız diye deyil onu ben merak ediyorum

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bunlarin hepsi tahmin cnm, dedim ya kesin sonuclar degil...esinide ikna etmeye calis ne aldirmasi allah askina sorun paraysa riskiyla gelir geri kalan seylerde önemli degil zaten

6. pirenses

pirenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    kacta cocun varda aldırıyorsun canım o canı allah verdi allah alır ancak sakın yap cok gunah gogula yazda bak bır kürtaj dıye nasıl kıycan bebeğine

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Konuyu açan başkası bana cevay yazdığın için diyen başkası nasıl bir durum bu ya :) Eğer konuyuda açan siz iseniz birleştirelim onunla sizi tek üye olun karıştırdık vallahi :D

8. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    tahminen yazilari okudugumda tek kisi gibime geliyo sifresini unutup yeni üyelik almistir sadminim :D

9. eylulll45

eylulll45 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet şifremi unuttum benim 2çocugum var aslında 3.de bakabiliriz ama ikinci çocugum 10 aylık biraz ondan kararsızım ama yinede cinsiyetini ögrenmek istiyorum karar vermek daha kolay olur belki

10. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ikinci cocugun kücük ama beraber büyürler i$te olmu$ bikere, biz kimizki allahin verdigi can hakkinda ya$asinmi Ölsünmü diye karar veriyoruz ? bence E$inlede konus, dogurcak olan sensin sonucda, her bebek riskiyla gelir, bu günaha girme, kendini, E$ini, cocuklari bi kenara birak o minicik melegi hicmi düsünmüyorsun? o minicik bebeyin ne sucu var?
    cinsiyet olayina gelincede, int.deki cinsiyet belirlemeler eglence zadece, bende cin taviminke erkek, baska bi yerde kiz cikti.. girgirina bakiyor iste insan.

11. eylulll45

eylulll45 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    desdeyin için teşekkür ederim allah nasıl hayırlısa öyle olsun

12. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burada o kadar çok bebek özlemi çeken insan var ki bebek sahibi olabilmek için herşeyi yapıyolar. siz ne kadar sanslısınız ki Allah size bi evlat daha veriyo.bence Allah'ın size verdiği bu armağana sahip çıkın. erkek ya da kız ne farkeder sağlıklı olması en önemlisi.

13. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    eeee eylül ne karar verdiniz???

14. eylulll45

eylulll45 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevabımızı verdik canım ve eşimin dedigi oldu çocugu aldırdık allah çocuklarıma uzun ömür versin herşeyin hayırlısı ne diyeyim

15. Lara74

Lara74 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    Keske bu sayfayi hic görmez olaydim.Hele bunu okuyunca gözyaslarima hakim olamadim.Demek hic günahi olmayan minicik bir cana kiyabildiniz.Yalniz sunu merak ettim;diger cocuklariniz kiz mi erkek mi?Aldirdiginiz can kiz mi olsa yoksa erkek mi olsa yasamayi hak edecekti?

bende hamileyim dogum tarihim 27.02.1979 son adet tarihi haziran 13. 2010 da gördüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dogum tarihine göre agacın ve kişiligin

dogum tarihine göre agacın ve kişiligin

doğum tarihine göre yıldızname doğum tarihine göre kader nuray sayarı yıldızname isme kader falı ismimize kişiliğimiz 23-31 Aralık : Elma Ağacı 01-11 Ocak : Köknar 12-24 Ocak : Karaağaç 25 Ocak-3 Şubat : Selvi 04-08 Şubat : Kavak 09-18 Şubat : Sedir 19-28 Şubat : Çam 01-10 Mart : Salkımsöğüt 11-20 Mart : Ihlamur 21 Mart : Meşe 22-31 Mart : Fındık 01-10 Nisan : Üvez 11-20 Nisan : Akçaağaç 21-30...
  2. 13 Mayıs Konser Tarihleri

13 Mayıs Konser Tarihleri

demet akalın konser tarihleri 2011 yusuf güney konser tarihleri 2011 sıla adana konseri T Artık yazın geldiğini konserlerde belirtiyor bugün konser listem bayağı kabarık havanın ısınmasıyla konserlerde hız kazandı tabi bunların arasında üniversite ve bahar festivalleri baş gösteriyor herkese şimdiden iyi eğlenceler..... Konser: María Pages Yer: Cemal Reşit Rey Konser Salonu İstanbul...
  3. dogum tarihinize göre hangi bitki oldugunuzu görün....

dogum tarihinize göre hangi bitki oldugunuzu görün....

hangi bitkisin Ocak 1 - 9 --- Isırgan otu Ocak 10 - 24 --- Ebemgümeci Ocak 25 - 31 ---Dereotu Şubat 1 - 5 --- Bildi......ğimiz ot $ubat 6 - 14 ---Çimen $ubat 5 - 21 --- Maydanoz $ubat 22 - 28 --- Kıvırcık Mart 1 - 12 --- Sarmaşık Mart 13 - 15 ---Dereotu Mart 16 - 23 ---Ebemgümeci Mart 24 - 31 --- Bildiğimiz ot Nisan 1 - 3 --- Isırgan otu Nisan 4 - 14 ---Kıvırcık Nisan 15 - 26 ---Ebemgümeci...
  4. dogum tarihime gore olum yilim

dogum tarihime gore olum yilim

Merhaba ben 15-04-1981 dogumluyum olum yilim
  5. Hamileliğin başlangıcı son adet tarihimidir?

Hamileliğin başlangıcı son adet tarihimidir?

hamilelik haftam son adet tarihiylemi hesaplanıyor,hamilelik haftası hesaplama,gebelik haftası nasıl hesaplanır,gebelik haftası hesaplama hakkında bilgiler Ne kadar ilginç görünse de doktorunuzun size bebeğin geliş tarihini hesaplaması, sizin en son adet tarihiniz ile doğrudan ilişkilidir. Yumurtanın ne zaman parçalandığı veya spermle ne zaman birleştiği kesin olarak belli olmadığından...

Sayfayı Paylaş