gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Bendeniz - Olsun 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bendeniz kilo bendenizin son hali bendeniz son hali diyeti yeni Çok uzun süredir albüm çıkarmıyordu bendeniz..Ve yepyeni albümüyle uzun aradan sonra tekrar müzik dünyasına dönüş yaptı sanatçı.
    Albüm kapağındaki resimdeki halini gördümde bizim Bendeniz çok kilo vermiş çünkü onu en son bayağı kilo almış haliyle hatırlıyorum ama şu an gerçekten sıkı bir çalışmayla ve diyetle sanırım forma girmiş.Albümdeki parçalara gelince

[​IMG][​IMG]

1. Cumadan Pazara
    Söz & Müzik: Bendeniz
    2. Gül Bahçesi
    3. Ayışığı
    4. Ne Yıldızlar Söndü
    5. Rahat Uyuyamıyorum
    6. Olsun
    7. Ağlat Hadi Beni
    8. Mümkün Değil
    9. O Biliyor
    10. Pişman Değilim
    11. Piyango

Bendeniz - Olsun 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Büyük Beden Gelinlik Modelleri

2009 Büyük Beden Gelinlik Modelleri

büyük beden gelinlik büyük beden gelinlikler gelinlik modelleri modelleri 2009 2009 modeli
  2. Nazlı - Beni Yazın 2009

Nazlı - Beni Yazın 2009

nazlı mengi Müzik dünyasına yepyeni bir isim merhaba diyor: Nazlı... Serdar Ortaç'ın keşfi olan genç şarkıcı 12 şarkıdan oluşan "Beni Yazın" albümüyle Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Albüme ismini veren, sözü ve müziği Serdar Ortaç'a ait şarkısıyla çıkışını gerçekleştiren Nazlı, albümünde Barış Manço'nun unutulmaz eseri "Anlıyor musun Değil...
  3. Hadise - Bence Evlenelim 2009

Hadise - Bence Evlenelim 2009

hadise evlenelim hadise evleneceğiz evlenecegiz bu sene evlenelim bu sene Eurovision şarkı yarışmasıyla ününe ün katan Hadise Yabancı albümünden sonra Birde Türkçe albüm hazırlıyor.. Hızlı ve çabuk bir albüm hazırlayan Hadise Yaza damgamı vuracağım herkesin ağzında Bence Evlenelim sözleri dolaşacak diyor.. Çok Yakında şarkı sözlerinide paylaşacağımız Hadise Bence evlenelim şarkısı çok ses...
  4. Büyük Beden Giyim de 2009 modası

Büyük Beden Giyim de 2009 modası

ankara büyük beden giyim büyük beden giyim ankara kıyafetler 2009 bayan kıyafetler Sevgili meleklerim,büyük beden giyiyor ama istediğiniz tarza da birşey bulamıyormusunuz?İşte sizlere 2009 un büyük beden giyimindeki yeni trendleri sunuyorum.Hepsi çok şık ve cıvıl cıvıl.Eminim sizlere çok yakışır:):)Buyrunuz:)...
  5. Armağan- Bende Soyadın Kaldı 2009

Armağan- Bende Soyadın Kaldı 2009

Onu ilk kez bir müzik yarışmasıyla tanıdık ve arkasından süpriz bir aşkla sayın divamız Belent Ersoy'la jet bir şekilde evlenen Armağan aynı jet hızını boşanmadada göstererek kısa bir süre içinde ayrıldılar Şimdilerde ise Armağan yepyeni albümüyle müzik piyasasına giriş yaptı albümle ilgili sizlere şimdi bazı bilgileri aktarmak istiyorum Bende Soyadın Kaldı Söz: Ayşenur Yazıcı Yazıcı Müzik:...

Sayfayı Paylaş