gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

benim dileğimm:):)sizler için:)

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: benim dileğimm:):)sizler için:)
    :D evet kocama saç:D

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: benim dileğimm:):)sizler için:)

benimkinedeeeee:D:Dsaççç:D:haha:

benim dileğimm:):)sizler için:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülmesi sizden yayınlaması benden

gülmesi sizden yayınlaması benden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sizin için:):)

sizin için:):)

sizin için taaaaa kuzey kutbuna gidip penguvenleri eğittimm:D:D adrese girin adınızı TÜRKÇE karakterler kullanarak yazın bakın neler yapıyorlar penguvenlerimm:):):) The penguin show
  3. Sizce esler icin deyislmelimi yoksa beni böyle sev seveceksen mi denilmeli???

Sizce esler icin deyislmelimi yoksa beni böyle sev seveceksen mi denilmeli???

Selam Meleklerim, :almi: sizce insanlar esler icin deyismelimi yoksa beni böyle sev seveceksenmi demeli? su bir gercekki insanlarin hepsi farkli farkli ve günlük hayatta ne kadarda iyi anlasilsa karsisindaki insanin hosuna gitmeyecek hareketleri / huylari olabiliyor. sizce bu huylari karsisindaki esi kabullenmelimi yoksa karicigim/kocacigim bu huyuna gicik oluyorum lütfen bundan vaz gec...

Sayfayı Paylaş