gebe
  1. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

benimde itirazım var kardeşim..

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında seyda seyda tarafından paylaşıldı.

neden insanlar verdiği sözde durmuyorlar yaaaaaaaaa..yada yapamayacakları şeyler hakkında neden söz veriyorlar....bak asabileştim en sonunda...[​IMG] [​IMG]

2. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Dengesiz olur bazıları, bazılarınında gerçekten söz verip yapamamaya nedenleri olur bir anda. Tamam bu nedenleri olanları hoş görürsünde dengesiz olanları yani bunlar bir sürü söz verip sözünde durmayan insanlardır bunlar sırf işin ya gırgırındadırlar ya geçiştirmecesinde ya da yalan dolanındadırlar. O yüzden gerçekten güvenilcek insana bile güven kalmaz artık sözlerini tutmıycaklar diye.

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bende hiiiç anlamış değilim neden söz verildiği zaman tutulmazkii

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Kişilik meselesi canım ne yazıkki...Herkes doğru insan olmayabiliyor insanlar kavun değil ki ilk tandığında koklayasın hammı kelekmi olgunmu olduğunu anlayasın işte insanları tanımamız için bazen acı tecrübeler ve deneyimler yaşayıp anlamamız gerekiyor:)

5. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bazi kisilik yapilarida öyle, yapa bilicek birsey yok

benimde itirazım var kardeşim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itirazım var

itirazım var

parayla arkadaşlığı insanlığı şerefini satanlara itirazım var olmaz olsun böyle insanlar elbet layınızı bulacaksınız ayşe bacı önce sen!!!:nono:
  2. Rober Hatemo - İtirazım Var

Rober Hatemo - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadere İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin sillesine hayatın cilvesine Dertlerin cümlesine itirazım var Yarım kalan sevgiye şu emanet gülmeye Yaşamadan ölmeye itirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum Ben hep ezilmeye mecbur muyum İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  3. Müslüm Gürses - İtirazım Var

Müslüm Gürses - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadare İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin cilcesine Hayatın silvesine Dertlerin cümlesine İtirazım var Yarım kalan sevgiye Şu emanet gülmeye YAşamadan ölmeye İtirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum? Ben hep ezilmeye mecbur muyum? İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  4. Kardeşimin Kalp Ağrısı Var

Kardeşimin Kalp Ağrısı Var

kalp ağrısı ergenlik dönemi ağrıları kalpte sızı nedenleri burda melekler. Sevgili melekler benim bir dana kardeşim var :D:D 15 yaşında ve kalbim ağrıyor diyor sürekli hızlı çarpıyormuşş ağrıyormuşşş doktora gitti tahlil yaptılar ama sorun yok kalbinde doktor psikoloğa git demiş psikolojik olabilirmişş:S panik atak olabilirmi acaba pek bilgimde yok ama bana akıl verin merak ediyorumm...
  5. Müstehcen türk dizilerine itirazim var..

Müstehcen türk dizilerine itirazim var..

Herkesin bildigi malum diziler.Gercekten artik diziler aile ortaminda izlenecek gibi olmadi.Dizi yapimcilari ve buna eyvallah diyen kanal sahipleri kendinizi dizginleyin artik....Lütfen böyle dizileri izlemeyin,cocuklariniza izlettirmeyin.

Sayfayı Paylaş