gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Berksan - Aglarken seni özlüyorum

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

berksan ağlarken özlüyorum ağlarken seni özlüyorum seni bekliyorum berksan şarkı sözü sözleri Bence süper bir sarki, kesin dinleyin, dinlemeyen kaldiysa tabi:D
    gittigin günden beri yalnıZım
    Söyleyecek tek bi söZ bile bulamadım
    seni bensiZ beni sensiZ bıraktın kaçtın
    sebebini sormak Zorundaydım

sebebibi sorma gitmek Zorundaydım

aglarken seni öZlüyorum
    aglarken seni bekliyorum
    uZaklarda arama göZyaşındayım
    bende senin gibi aglıyorum
    bende senin gibi çok seviyorum

gittigin günlerden beri yalnıZım
    yıllardır sana agladım
    soylenecek bi söZ bırakmadın
    bir elveda birakmadin

sebebini sorma gitmek Zorundaydım

aglarken seni öZlüyorum
    aglarken seni bekliyorum
    uZaklarda arama göZyaşındayım
    bende senin gibi aglıyorum
    bende senin gibi çok seviyorum

Berksan - Aglarken seni özlüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlüyorum seni

özlüyorum seni

özlüyorum seni ozluyorum seni
  2. Seni çok özlüyorum...

Seni çok özlüyorum...

Aralasam penceremi usulca sokulurmusun geceme..?dönsem yüzümü rüzgara ve sana...çeksem bana sunduğu kokuyu "seni" taa içime…ıslansa dudaklarım özlemini akıttığı gözyaşlarıyla...hayalin canlanıp silermi parmak uçlarıyla...Sokulsam usulca koynuna…nefes almaya korkarak dalsam gözlerine...hiç kıpırtısız, heykele dönüşmüş bir bedenle gidersem özlemimi…susmasan…hep konuşsan…Anlatsan bana...
  3. Seni Özlüyorum...

Seni Özlüyorum...

seviyorum yalnız seni özlüyorum bir tek seni seviyorum yalnız özlüyorum birtek Seni Özlüyorum... Seni özlüyorum. Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte... Her kavgamızın sonunda çekdiğim sancıları, seni kaybetmek korkusu yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile. Seni özlüyorum kabul ettim...
  4. Gel Seni Özlüyorum...

Gel Seni Özlüyorum...

O özlemeyi özlemiş bende özlenilmeyi.. Ne çok isterdim ama özleyenim hiç olmadı ki (: Gel Seni Özlüyorum... Geçmiyor zaman... Oysa yanımdaysan nasıl da doluyor boşlukları anlamsızlıklarımın... Yetiremiyoruz...Saniyeler,dakikalar,saatler ve günler... Nasıl da akıyor. Ama yoksun diye durdu şimdi zaman. Şimdi sen girsen odaya...Sana sarılsam,sarılsam,sarılsam.Ve o anda dursa ya...

Sayfayı Paylaş