benim de beta hcg 60.29 çıktı. ne kadarlık hamileyim acaba? yardımcı olun lütfeen

handaki değerim 235 çıktı kaç haftalık hamileyim acaba

merhaba son adetim 19 mayıs. dün yani 9haziran da beta hcg yaptırdım 5,87 çıktı. şuan normal adet olmama 4 gün var. yumurtlamadan sonraki tahmini 12. günümdeyim kafam biraz karıştı yardımcı olursanız sevinirim iyi günler...

geçen 30 mayısta adet gördüm normal adet aralığım 29-30 gün arası değişkenlik gösteriyor konturol amaçlı kadın doğum doktoruna gittim daha adetlenmeme 2 gün var beta hcg testi sonucum 54.71 çıktı acaba herhangi bir gebelik olabilirmi

yardımcı olurmusunuz

geçen 30 mayısta adet gördüm normal adet aralığım 29-30 gün arası değişkenlik gösteriyor konturol amaçlı kadın doğum doktoruna gittim daha adetlenmeme 2 gün var beta hcg testi sonucum 54.71 çıktı acaba herhangi bir gebelik olabilirmi

yardımcı olurmusunuz
valla canm daha adetine 2 gun varmis ve 54.71 cikmis hamilesin canm tebrik ederim :)

merhaba, dün adet düzensizliği sorunuyla hastaneye kontrole gittim. adetim biteli 2 gün oldu fakat b-hcg değerim 167 çıktı. bunu nasıl yorumlamalıyız?

Geri