merhaba,size danışmak istediğim konu şu: sat:1.ekim, adet periyodu:27 gün, 4.kasım da b-hcg: 160 5.kasım da b-hcg:205 6.kasım da b-hcg: 286 çıktı.b-hcg artışı normal mi yoksa düşük mü seyrediyor. teşekkür ediyorum.

canım bildiğim kadarıyla gün aşırı 2 katına çıkması gerekiyor beta hcgnin. görünüşe göre artış çok düşük. Hakkında hayırlısı

Merhabalar,
Ben sizd birşey danışmal istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Dün adet gecikmemden dolayı şphelendiğim için kan testi yaptırdım ve değer 695.5 çıktı. Hamile olduğumu öğrendim sonrasında şaşkınlığımı ve heyecanımı yenmek için doktor randevusu alarak doktora gittim. Doktor bu değerle gözükmez ama bir bakalım dedi. Ve gerçekten gözükmedi:( sormak istediğim telaştan doktota sormayı unuttum kaç haftalık olabilir bu değerle ve niye gözükmez ve ne zaman görebilirim? Doktor 10 gün sonta çağırdı tekrar ama o zaman kadar gözükmez demek mi bu? Endişeliyim bilgi verirseniz çok sevinirim.

Merhabalar,
Ben sizd birşey danışmal istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Dün adet gecikmemden dolayı şphelendiğim için kan testi yaptırdım ve değer 695.5 çıktı. Hamile olduğumu öğrendim sonrasında şaşkınlığımı ve heyecanımı yenmek için doktor randevusu alarak doktora gittim. Doktor bu değerle gözükmez ama bir bakalım dedi. Ve gerçekten gözükmedi:( sormak istediğim telaştan doktota sormayı unuttum kaç haftalık olabilir bu değerle ve niye gözükmez ve ne zaman görebilirim? Doktor 10 gün sonta çağırdı tekrar ama o zaman kadar gözükmez demek mi bu? Endişeliyim bilgi verirseniz çok sevinirim.
hemen görünmüyor canım dğer 1500 felan geçince görünüyor hatta bnim 2200 de göründü 5+2 günlüktü seninde 4 haftalık felan sanırm bebek daha rahme yerleşmemeiş olabilir

hemen görünmüyor canım dğer 1500 felan geçince görünüyor hatta bnim 2200 de göründü 5+2 günlüktü seninde 4 haftalık felan sanırm bebek daha rahme yerleşmemeiş olabilir

cevabınız için çok teşekkür ederim. peki 1 hafa mı beklemem lazım sizce görünebilmesi için. 10 gün sonra gel dedi doktor ama 10 gün bana çok uzun bir zaman gibi gelio. arada gitsem boşuna mı gitmiş olurum? ayrıca kasıklarımda ağrı var doktora sorduğumda bunun olabileceğini söyledi ama içim çok rahatlamadı. bu durumu herkes yaşıyor mu? sancı şeklinde ara ara ise biraz daha kuvvetli ağrılar bunlar.

durumun nasıl gittiğini 10 günden önce öğrenemez miyim sizce?

Geri