gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beyoncenin gelinliği kaça satılıyormuş

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Duyduğuma göre Beyoncenin gelinliği satılıyormuş ama kesin acayip bir paradır. Kaç para bilen varmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Dünyaca Ünlü şarkıcı Beyonce gelinliğini satmaya karar verdi. Fakat Jay-Z ile evlenirken giydiği gelinliği değil. Best Thing I Never Haad şarkısının klibinde giydiği Baracci imzasını taşıyan bu muhteşem gelinliği satışa sunuyor satışa çıkan straples işlemeli ve kabarık etekli gelinliğin fiyatı 30 bin dolar.Beyonce'nin Gelinliği oldukça şık ve kaliteli görünüyor bu fiyatı verip bir alıcı bulabilecekmi merak ettim doğrusu....

beyoncenin gelinliği kaça satılıyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazlıklar Yazın Alıp Satılıyor

Yazlıklar Yazın Alıp Satılıyor

şilede satılık yazlık tekirdağda satılık yazlık çanakkalede yazlıklar çanakkalede yazlıklar Türkiye’nin en büyük emlak sitesi gayrimenkul sektöründeki alıcı davranışlarını ortaya koyan araştırmalarına yazlıklarla devam ediyor. Emlak piyasasında tüketicilerin yazlık aldığı bölgeleri ve alım zamanını ortaya koyan araştırmaya göre, yaklaşık 30 bin konutun satıldığı sitede 1150 civarında da yazlık...
  2. gelinlik

gelinlik

rüyada mor gelinlik rüyada mor görmek giymek Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.
  3. Nescafe'nin Sağlıklı Kahveleri Nerelerde Satılıyor?

Nescafe'nin Sağlıklı Kahveleri Nerelerde Satılıyor?

Kızlar nescafenin sağlıklı kahvelerini çok beğendim özellikle lif aktif favorim oldu ama her yerde bulamıyorum siz nerelerden alıyorsunuz acaba yardımınızı bekliyorum :)
  4. Hamile Beyoncenin İk Görüntüleri

Hamile Beyoncenin İk Görüntüleri

beyonce hamile hamilemi resimleri beyonce şarkıları sözleri beyonce hamile resimleri burada hakkında merak edilenler meleklermekani.com Geçtiğimiz hafta MTV Müzik Ödülleri töreninde hamile olduğunu açıklayan Beyonce bikinili haliyle ilk kez görüntülendi melekler :D:D Beyonce hakkında bilgileri geçtiğimiz bir yazımızda sizlerle paylaşmıştık melekler. tekrar okumak istiyorsanız yada Beyonce yi...
  5. Ayda arsa almak isteyenler aydaki arsalar satılıyor!

Ayda arsa almak isteyenler aydaki arsalar satılıyor!

aydaki arsalar satışa çıkarıldı ayda arsa Evet evet yanlış okumadınız Melek'ler:) Ayda ki arsalar satışa çıkarılmış ve en çok arsa alanlar ise Çek Cumhuriyeti vatandaşlarıymış Melek'lerim:) Şimdi gelin bu ilginç haberin tüm detaylarını okuyalım arkadaşlarım:) 3 bin Çek Cumhuriyeti vatandaşı Ayda arsa satın aldı.Macar Haber Ajansı tarafından yayımlanan haberde; Galaktik Ajansı isimli Çek...

Sayfayı Paylaş