gebe
  1. mercannnn

mercannnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

biber hapı

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında mercannnn tarafından paylaşıldı.

ben bir hap buldum zayıflamak için biber hapı diye kullanan var mı acaba ??

biber hapı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meksika Biberi Hapı ile Zayıflamaya çalışıyorum

Meksika Biberi Hapı ile Zayıflamaya çalışıyorum

acı biber zayıflama hapı biber hapı kullananlar zararları hapının zararları meksika biberinin MEKSİKA BİBER HAPI Arkadaşlar bende ilaçlara karşıyım. Zaman zamanda kullanmak zorunda kaldım. Dietisyen doktorlarda bazen ilaçlara başvuruyor. Artık benim gibi tüm gününü oturarak masa başında geçiren kişilerde kilo sorunu bir türlü geçmiyor. Açıkçası spor yapacak vaktimde yok.. Yaklaşık bi 10...
  2. Meksika biberi hapı

Meksika biberi hapı

biber hapıyla zayıflayanlar biber hapı ile zayıflayanlar Son zamanlarda zayıflatıcı kilo verdiren özelliği olan Meksika biberi hapı var arkadaşlar birçoğunuz duymuşsunuzdur Sizler için Meksika biberi hapının genel özellikleri hakkında bilgi vermek adına ufak bir araştırma yaptım eğer sizde merak ediyorsanız araştırmalarım sonucu edindiğim bilgileri sizler için sunmak istiyorum bilgi sahibi...
  3. Pepper Time Biber Hapı ile zayıflıyorum

Pepper Time Biber Hapı ile zayıflıyorum

pepper time forum pepper time kullananlar yorumları kullanıcı yorumları Arkadaşlar Biber hapını bugün aldım. (20/02/2010) Gelişmeleri buradan paylaşacağım.. Biber Hapı hakkında size bilgi vereyim biraz. 1-Günde bir kez bir kapsül kullanılır. 2-Sabahları aç karnına bol su ile alınmalı. 3-Gün içerisinde 2–3 litre su tüketilmeli. BİBER HAPI kutuları otuz kapsül içerir. Bir kutu...
  4. biber hapı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bana bilgi verirmisiniz?

biber hapı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bana bilgi verirmisiniz?

neoxin kullanan neoxin metaxren 9 metaxren 9 kullananlar kızlar zayıflatma yöntemleri ile ilgili internette dolaşırken biber hapına rastladım acaba içinizde bu hapı kullanan yada bilen varsa bana yararı yada zararı oluyormu bu konuda bilgi verebilir mi? lütfenn!
  5. Biber Hapıyla Ayda 12 Kilo Verin

Biber Hapıyla Ayda 12 Kilo Verin

Meksika Biber Hapı Satış Sitesi Son günlerde çok konuşulan bir ürün belki duymuşsunuzdur.Tamamen bitkisel ve yan etkisi yok.Kullananlardan ayda 6-12 kilo arası kilo verenler var.Zayıflama ile birlikte bel, karın,sırt ve basende incelme olduğu için hem sarkma olmuyo hemde verilen kilodan daha fazla kilo vermiş gibi görünüyorsun.Sabah kahvaltıdan sonra bir tablet alınıyo ve gün boyunca...

Sayfayı Paylaş