gebe
  1. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bilginize ihtiyacım var,..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında hülyakur tarafından paylaşıldı.

adetim düzenli ve çok sancılı olurdu. Bu ay adet olmaya yakın 4 5 aspirin kullandım. Ama hala adet olmadm neden peki. Hamile olma ihtimalm ne kadar.. Lütfen cevap.

bilginize ihtiyacım var,.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerim bilginize ihtiyacım var..

Meleklerim bilginize ihtiyacım var..

Meleklerim.. Kış geldi soğuklar kapıya dayandı... ki bugün fena yağmur yağdı.. Neyse kış geldi havalar soğudu ve doğal gaz kuyruklarının sıraları hergecen gun artmakta... iki bucuk yıllık evliyim canlarım ve 2 yılldır kombiyle ısınmaktaydık.. Fakat bu yıl daha ekonomik ısınmak zorundaız.. Biraz madii problemlerimiz baş gosterdi... kocaman evde desemde inanmayın ufacıkev :D eşim le ben...
  2. bu konuda  bilgili  olanlar  bilgilerinize ihtiyacım var

bu konuda bilgili olanlar bilgilerinize ihtiyacım var

arkadaşlar ben bu yıl lys sınavına girdim fakat ilk yerleştirmede malesef yerleşemedim ekimde ikinci yerleştirme olacak dış ticaret diye bir bölüm var bu bölümü okuduğum zaman iş imkanları felan bana cazip geldi ama yinede bu bölümü aranızda okuyan ya da çevresinde bu bölümü bitirmiş olan kişiler varsa bildiğiniz kadarıyla bana biraz bilgi veririseniz...
  3. engin güzel bilgilerinize ihtiyacım var melekler

engin güzel bilgilerinize ihtiyacım var melekler

:yumurta:saçlarımı kendim boyuyorum ama aldığım boya her seferinde saçıma fazla geliyor ve artıyor onuda tekrar tekrar saçıma sürmek istemiyorum o boyayı saklasam bir dahaki dip boyam gelince kullansam bir sorun olur mu ?
  4. Kizlar yardim edin lutfen bilginize ihtiyacim var :(

Kizlar yardim edin lutfen bilginize ihtiyacim var :(

Merhaba melekler ben 9 haftalik hamileyim TSH testim 5.720 cikti saglik ocagnda onu doktoruma gosterdim ve agliorum surekli troid yuzunden zeka gerili olabilirmis simdi doktorum yeniden test yapti yarin alcam ama cok kotuyummm bebegim iyi mi bilmiyorum tedavisi varmi bunun :(
  5. Acele Cevap İhtiyacım Var

Acele Cevap İhtiyacım Var

Merhabalar Ben Biri İle İlişkiye Girdim Hamile Kalma Konusu İçin İkimizde İsrarciydik ve sperm Geldikten Sonra Cikmadi 1 2 Dakka Kaldıktan Sonra Cikti Ciktiktan Sonrada Bir Yastik aLdi Kalcamın Altına Bıraktı Dediki Spermler Daha iyi İçeri Girsin Diye Bu Durumda tek İlişkiye Girdim ve ilk defa içime Geldi Spermler Hamile Kalma Olasılığım Ne Kadar ?

Sayfayı Paylaş