gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bilimin Öncüleri kimlerdir yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar hepinize mutlu ve neşe dolu bir pazartesi günü geçirmenizi diliyor ve sizlerden Bilimin Öncüleri kimlerdir diye biliyorsanız benimle bildiklerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bilimin Öncüleri Kimlerdir
    Bilimin İlk Öncüleri

Bilim dünyasına hizmet etmiş bilim adamlarının isimleri

Bilimin Öncüleri

Alessandro Volta

Humphry Davy

Luigi Galvani

Dalton John

Michael Faraday

Avogadro Amedeo

Berzelius

Empedokles

Bilimin Öncüleri kimlerdir yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Yıldızdoğan - Kim Ne Bilsin

Mustafa Yıldızdoğan - Kim Ne Bilsin

Gözlerinde sevda gördüm o anda Eridim karşında soldum,kör oldum Kara bulut gibi doldum o anda Yağmur oldum,dolu oldum,kar oldum Kim ne bilsin karşılıksız yar oldum Dünya bedel konsa gönül tacıma Değişmem kurban kirpiğin ucuna Varsın yansın gönül cana acıma Alev oldum,ateş oldum,nar oldum Kim ne bilsin karşılıksız yar oldum Sevdam gizli kaldı sazım telinde Mustafa'm dökülür seher yelinde...
  2. Öncü Burçlar

Öncü Burçlar

KOÇ - YENGEÇ - TERAZİ - OĞLAK Koç Burcu İlkbahar mevsiminin; Yengeç Burcu Yaz; Terazi Burcu Sonbaharın ve Oğlak Burcu da Kış mevsiminin öncülüğünü yapar. Bu Burçlardan etki almış beyinlerde, genellikle her hangi bir şeyi ilk başlatan kişi olurlar. Bu öncülük, büyük bir toplulukta, aile içinde, belli bir grupta veya birkaç kişi arasında da olabilir. Başkalarından çekinmez, ne diyeceklerini...
  3. öğrenci andını kim yazmış

öğrenci andını kim yazmış

andımızı kim yazmıştır türk andı öğrenci andını kim yazdı komik öğrenci andı andımızı yazdı Evet oldukça basit üstelik bunu bilmek için üniversite okumaya hatta öğretmen olmaya gerek yok Öğrenci andının yazarı Dr.Reşit GALİP’tir. Öğrenci Andı "Türküm, doğruyum, çalışkanım, İlkem; küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi özümden çok sevmektir. Ülküm;...
  4. Germinal Kitabını Kim Yazdı ?

Germinal Kitabını Kim Yazdı ?

Germinal Kitabının Yazarı Germinal Kitabının Yazarı Kim Araştıran ve merak eden, ya da bir toplulukta adını duyup öğrenmek isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Germinal adlı kitabının yazarını paylaşmak istiyoruz :) Germinal Kitabının Yazarı Emile Zola dır. Germinal, genellikle Emile Zola'nın en iyi eseri ve Fransız edebiyatının en iyi romanlarından biri olarak...
  5. astronomi ile uğraşan bilim adamları kimlerdir

astronomi ile uğraşan bilim adamları kimlerdir

astronomi ile uğraşan bilim adamları kimlerdir ? evet arkadaşlar sorumun cevabını verecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi sunuyorum

Sayfayı Paylaş