gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Bilin Bakalım Bu Kadın Ne Yapıyor ?

Konu, 'Çöplük' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Buda ne,
    sizce bu nedir

Evet Meleklerim biraz eylenelim... Beynimizi calistiralimm ne dersiniz? Haydi bilin bakalim, bu Kadinin yaptigi, ne? Yiyecekmi degilmi? Aceba ne ola bilir????

Son düzenleme: 7 Eylül 2012
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pestil olabilir mi ? :D:D

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Hayir :dp8:

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    evet ya bildin... puan vere bilseydim 10 puan verirdim titanim sana :23:

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Teşekkür ederim, teşekkür ederim...:humble:

Bilin Bakalım Bu Kadın Ne Yapıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilin bakalım

Bilin bakalım

Bir limandaki su düzeyi gündüzleri her saatte 1 cm yükselmektedir.Bu limanda demir atmış bir deniz motorunun ön tarafında motorun ismi ve bir gül işareti vardır. Sabah saat 10:00 itibariyle motor ile denizin kesiştiği noktanın 5 cm yukarısında olan gül işareti saat kaçta su ile temas edecektir??
  2. bil bakalım

bil bakalım

cevaplarını sonra vereceğimm 1) iki sekiz onaltı, on altının yarısı beş eder doğrumu yanlışmı ? :D :D :D 2) . Bazı aylar 30, bazıları 31 çeker; kaç ayda 28 gün vardır? 3) Bir kosuya katiliyorsun, ikinci adami solluyorsun. Hangi siralamada yer alirsin? 4) Sonuncuyu sollarsan hangi siralamaya çikarsin ? 5)1000 al 40 ekle 1000 daha ekle 30 ekle 1000 daha Arti 20 Arti 1000 Ve arti...
  3. Bilin Bakalım bu kimm_? :):):)

Bilin Bakalım bu kimm_? :):):)

ARKADAŞLAR ... ESTETİK YAPTIRDI.ÇOK ÇİRKİNİM DEDİ,DİNLEMEDİ BİZİ.ESTETİK YAPAN DOKTORLAR ŞÖYLE DEDİ:''ABOVV SURATI GÖRÜNCE ÖLDÜK ESTETİK YAPACAK ENERJİ KALMADI NEYDİ O ÖYLE ANCAK BU KADAR YAPABİLDİK.''DEDİLER. EVET, ... ESTETİKLİ HALİ: ESTETİKSİZ HALİ ZATEN +35 Dİ GÖSTEREMEDİM.KORKUP CAMDAN ATLAMA İHTİMALİNİZ %99 OLDUĞU İÇİN evet arkadaşlar tahminlerinizi bekliyorum kim bu güzel...
  4. bil bakalım ben neyim

bil bakalım ben neyim

melekler burda bişeyin özelliklerinden bahsedelim bulan aynısını bi sonraki üyeye yazıp bıraksın Sofraların baş tacıyım ben olmadan olmaz bilin bakalım ben neyim??
  5. Boşalan Parfüm Şişelerini Atmıyoruz Bakalım Neler Yapıyormuşuz....

Boşalan Parfüm Şişelerini Atmıyoruz Bakalım Neler Yapıyormuşuz....

Parfüm Şişelerinden Süs Yapımı Parfüm Şişelerini Değerlendirme Biten parfümlerinizi ne yapıyorsunuz çöpe mi atıyorsunuz yoksa...Bence atmayın bakın bakalım boş parfüm şişeleriyle neler yapılıyormuş....Bence güzel bir değerlendirme yöntemi siz ne dersiniz bu işe....Ben bunları çok beğendim en güzel parfüm şişelerimden banyoya bir kaç biblo yapıp banyomun havasını değiştirebilirim..Bence...

Sayfayı Paylaş