gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.267
    Ödül Puanları:
    113

Bingöl Resimleri, Bingöl Manzaraları

Konu, 'Doğu Anadolu' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bingöl resimleri bingöl manzaraları bingölden manzaralar bingölün görüntüleri bingölden görüntüler Bingöl ilini görmeyenler ve merak edenler için ilden çeşitli yerlerden farklı açılardan resimler.:) Bingöl'den kış manzarası

Ve insanın içini açan bahar manzarası:)
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Bingöl Resimleri, Bingöl Manzaraları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Dağlar

Yavuz Bingöl - Dağlar

Senden ayrı aylar geçti yıl geçti Şu ömrüme dolu vurdu yaz geçti Dağlar ağlarım karalar bağlarım yarim için Dağlar ağlarım yarime gideyim yol ver geçim Bin yıl oldu hiç yüzünü görmedim Senden ayrı konuşmadım gülmedim Dağlar ağlarım karalar bağlarım yarim için Dağlar ağlarım yarime gideyim yol ver geçim Her seherde yollarını gözlerim İnan seni, seni ne çok özledim Dağlar ağlarım karalar...
  2. Yavuz Bingöl - Bedir

Yavuz Bingöl - Bedir

Ürünü Ürünü gelir dereden Benlerini saymadım kareden Sevdiğimi bana yazsa yareden Şen ol yaylam şen ol bedir geliyor Aşağıdan cıvıl cıvıl kuş gelir Armağanlar dolu gider boş gelir Sevda bilmeyene hayal düş gelir Şen ol yaylam şen ol bedir geliyor
  3. Yavuz Bingöl - Aydost

Yavuz Bingöl - Aydost

Aydooooooooooooooooooooost.. Canım heyyy kalktı göç eyledi avşar elleri hey kalktı göç eylediii avşar elleri ağır ağır giden elleri bizimdir arap atlar yakın eder ırağı arap atlar yakın eder ırağı yüce dağ başından aşan yollar bizimdir.. yollar bizimdir yollar bizimdir yollar bizimdir aydoooooooooooooooost... canım heyy dadaloğlum bir gün kavga kurulur hey hey.. dadaloğlum bir gün kavga...
  4. Yolçatı Kayak Merkezi - Bingöl

Yolçatı Kayak Merkezi - Bingöl

Bingöl Yolçatı kayak merkezi Bingöl şehir merkezine 25 km. mesafede, ana yol güzergahındadır. Bingöl Yolçatı kayak merkezinde 950 metre uzunluğunda 44 askılı bir teleksi mevcut. Bingöl Yolçatı kayak merkezinde konaklama imkanı da bulunuyor. Kayak merkezindeki otel 28 odalı ve 60 kişi konaklayabiliyor. Bingöl Yolçatı kayak merkezinde 80 kişilik bir de restoran mevcut. Bingöl Yolçatı kayak...
  5. Bingöl Yöresel Yemekleri

Bingöl Yöresel Yemekleri

bingöl yemekleri bingöl yöresel yemekleri Bingöl'ün Yöresel Yemekleri ,Bingölün Yemekleri,Bingöl Yemekleri,Bingöl Mutfak Kültürü , Geleneksel Bingöl Yemekleri , Bingöl Mutfağı Yöresel Yemekler,Bingöl Yemek tarifleri Bingöl ilinde yapılan yöresel yemekle ve tariflerini paylaşıyorum melekler... Yöre ürünlerine dayanan Bingöl mutfağında yemeklerin çoğu bulgur, ayran, süt, et, çökelek ve...

Sayfayı Paylaş