gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Bitlis Resimleri, Bitlis Manzaraları

Konu, 'Doğu Anadolu' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bitlisten görüntüler bitlis manzaraları bitlisten manzaralar bitlis görüntüleri yemekleri resimli Bitlis iline şöyle bir bakmaya ne dersiniz buyrun sizler için Bitlis ten farklı yerlerden ve açılardan çekilmiş resimlerle Bitlis:)
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bitlis'e hiç gitmedim daha doğrusu doğu tarafa hiç gitmek nasip olmadı. Birgün gidip her yeri gezmek istiyorum. Teşekkürler adminim.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında insanlar alışmışlar batıya tatile gitmeye ama inanın doğuda o kadar güzellikler var ki ...Biz zamanımız yettiğince doğuya gittik gezme amaçlı görmediğim daha çok güzellik olduğunu biliyorum ama özellikle Hasankeyf ve Mardin tarafları gerçekten görülmeye değer tarihi yapılarla dolu mistik şeylerden hoşlananlar varsa benim gibi buraları görmenizi tavsiye ederim:)

Bitlis Resimleri, Bitlis Manzaraları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitlis Yemekleri

Bitlis Yemekleri

bitlis yemekleri bitlis yemek tarifleri yemekleri resimli bitlisin yöresel in meşur ile ilgili bilgi Bitlis Yemekler Bitlis Mutfağı, Osmanlı kültürünün izlerini taşır. Yemeklerinde özellikle tereyağı ve baharatlar oldukça fazla kullanılır. Turşu aşı çorba Malzemeler: 1 su bardağı aşurelik buğday, yarım su bardağı nohut, yarım kg kuşbaşı et, 6 su bardağı su, 5 çarliston biber, yarım kg taze...
  2. Bitlis

Bitlis

bitliste gezilecek yerler bitlis kale tıp merkezi telefonu kale tıp merkezi tatvanın neyi meşhur Havayolu: Bitlis'e havayolu ile Van ve Muş illerinden ulaşılabilir. Feribot Ulaşımı: Van Tatvan arası tarifesiz olarak çalışmaktadır. GEZİLECEK YERLER Ahlat İl merkezine 60 km. mesafede, Van Gölü kıyılarında kurulu bulunan Ahlat ilçesinde çoğu 13. yüzyıldan kalma 14 kümbet, 2 kale, Selçuklu...
  3. Bitlis Genel Bilgiler

Bitlis Genel Bilgiler

bitlis türkleri bitlis nasıl bir yer Bitlis denince sanırım benim gibi herkesin aklına Bitliste 5 minare beri gel oğlan beri gel türküsü geliyordur:) Şimdi sizler için Bitlis ilinin genel olarak tüm özellikleriyle ilgili bazı bilgiler vermek istiyorum Eğer yolunuz düşerse Bitlis'e en azından bu bilgiler mutlaka işinize yarayacaktır:tik: GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 6.707 km² Nüfus:...
  4. Bitlis Coğrafyası, Bitlis Coğrafi Konumu

Bitlis Coğrafyası, Bitlis Coğrafi Konumu

bitlisin coğrafi konumu bitlis coğrafyası bitlisin coğrafyası bitlis konumu Bitlis ilinin genel coğrafi yapısı ve özelliklerini merak edenler için ilin genel coğrafi özelliklerini paylaşmak istiyorum arkadaşlar bakalım Bitlis'in coğrafi yapısı nasılmış:tik. Bitlis İlinin genel olarak yüzölçümü 6.706 km2 dir. Bu rakama Bitili İli sınırları içerisinde kalan Van Gölünün 1.876 km2 lik kısmıda...
  5. Bitlis Tarihi, Geçmişten Günümüze Bitlis

Bitlis Tarihi, Geçmişten Günümüze Bitlis

Bitlis ilinin geçmişten günümüze kadar gelen tarihi gelişimi ve yapısı hakkında tüm bilgileri paylaşmak istiyorum arkadaşlar sizlerde ilin tarihi gelişimini merak ediyorsanız az sonra vereceğim bilgilere göz atmalısınız:tik: Tarihçiler Bitlis tarihini değişik zamanlardan başlatmaktadırlar. 5000 yıllık, 7000 yıllık tarih gibi. Gerçekte Bitlis tarihi Neolotik Çağ dediğimiz Yenitaş dönemine...

Sayfayı Paylaş