gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Iğdır resimleri Iğdır görüntüleri

Konu, 'Doğu Anadolu' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ıgdır görüntüleri ığdır görüntüleri ığdır resimleri manzaraları Iğdır ilinden farklı açılardan çekilmiş resimlerle tanımaya ne dersiniz öyleyse buyrun size ığdur ilinden manzaralar:) [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Iğdır resimleri Iğdır görüntüleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ığdır gelenek ve görenekleri

ığdır gelenek ve görenekleri

ığdır gelenekleri ığdır gelenek ve görenekleri igdirli kizlar ığdırın gelenekleri ığdırın gelenek ve görenekleri IĞDIR ÖRF-ADET-GELENEK-GÖRENEKLERİ Örf-adet, gelenek ve görenekler, toplumun bütün geçmişinin ortaya çıkardığı ve yılların süzgecinden geçerek, toplumu temsil eden ve ona yaşama şevki veren, dinamizm kazandıran değerlerdir. İşte, Iğdır...
  2. yapısık ıkız dıyalogları

yapısık ıkız dıyalogları

-ben gidiyorum +bende gelicem - sağdan gidelim + hayır soldan - ben sağdan gidiyorum + bende soldan - gidemiyorum + bende gidemiyorum - en iyisi düz gidelim + hı hı - ishal olduk gene + hadi ya - yeme dedim sana o kayısıları di mi + ne bileyim ya - susadım + git iç - sende gel + gelmeme gibi bi lüksüm yok zaten bıktım senden bıktım - salaksın sen + niye be - niyesi mi var salaksın işte...
  3. Ik-Kız İsimleri

Ik-Kız İsimleri

Iknat: Allah' a dua etme, yalvarma inkisar etme namazda kıyamı uzatma ve hacca devam etme
  4. Iğdır Şehir Tanıtımları

Iğdır Şehir Tanıtımları

ıgdır şehri ığdır şehri ığdır şehir merkezi Iğdır Türkiye'nin en doğu ilidir. Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nin Erzurum - Kars Bölümü'nde yer almaktadır. 27 Mayıs1992 tarihinde Kars ili'nden ayrılarak Türkiye'nin 76. ili olmuştur. 4 ilçe, 8 belediye ve 157 köyden oluşur. Merkez ilçesi dışında 3 tane daha ilçesi vardır. TBMM'ye her seçimde 2 delege göndermektedir. Azerbaycan (Nahcıvan), İran...
  5. Iğdır Tarihi, Geçmişten Günümüze Iğdır

Iğdır Tarihi, Geçmişten Günümüze Iğdır

melekli köyü ığdır ığdır melekli köyü tarihi ığdırın geçmişi Iğdır ilinin geçmişten bugüne kadar gelen tarihi genel yapısı ve gelişimiyle ilgili tüm genel bilgiler:tik: Iğdır''ın adı; 24 Oğuz boyundan 21’ncisi sayılan İç-Oğuzlar-Üç-Ok kolunun ve Oğuz Han''ın altı oğlundan biri olan Cengiz Alp''in en büyük oğlu olan "Iğdır Beğ" den gelmektedir. Bu boyun ilk başbuğu Iğdır Beğ''dir....

Sayfayı Paylaş