gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Bir düşüm var

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Bir düşüm var,bir şarkı söylemek içiN Herşeyin üstesinden gelmek içiN
    Eğer bir peri masalınıN

Mucizesini görürseN
    Başaramazsan bilE
    Geleceği elde edebilirsiN
    Meleklere inanıyoruM
    İyilik gördüğüm herşeydE
    Meleklere inanıyoruM
    Doğru zamanın geldiğini bildiğimdE
    Nehirden karşıya geçeceğiM
    Bir düşüm vaR

Bir düşüm var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Düş.. Sadece Bir Düş(tün)

Bir Düş.. Sadece Bir Düş(tün)

Bir Düş.. Sadece Bir Düş(tün) Başı ve sonu belli olmayan bir düş. Görülmeyen çıplak gözle. Tutulmayan elle. Paylaşılamayan kimseyle. Ve acı. Ve gözyaşı dolu. Ve sensiz bir düştü, uçtu, hepsi bu... Bir düş gibi geçtin hayatımdan... Başı ve sonu belli olmayan bir düş. Görülmeyen çıplak gözle. Tutulmayan elle. Paylaşılamayan kimseyle. Ve acı. Ve gözyaşı dolu. Ve sensiz bir düştü, uçtu,...
  2. bir düşünün

bir düşünün

Türkiye'de kaç okul var? 67 bin... Kaç hastane var? 1220... Kaç sağlık ocağı var: 6 bin 300... Peki kaç cami var? 85 bin... Her 60 bin kişiye 1 hastane düşerken, 350 kişiye 1 cami düşüyor. Peki kaç kilise var? 270... Kaç cemevi var? 100. * * * Türkiye'de kaç doktor var? 77 bin... Peki kaç din görevlisi var? 90 bin... Türkiye'de her 900 kişiye bir doktor düşerken, her 780 kişiye bir din...
  3. Bir Düşün Gölgesinde Suskunluklarım

Bir Düşün Gölgesinde Suskunluklarım

Suskunluk artarak devam ediyor... Yazılmayan kelimeleri düşlüyorum, kimse için hiçbir anlam ifade etmeyen şeyler. Gözlerimin önünde fışkıran aydınlığın içinde hayal meyal seni görüyorum. Yüzünde yüzyıllardan arınıp gelmiş olgun bir meyva tadında bir tebessüm. Gülümsüyorsun... Ben uzun süredir uykulara kapılmadan yaşıyorum hayatı. Bir sürü yalnızlığın içinde birde senin yalnızlığının...
  4. düşlerinde gelinlik var!

düşlerinde gelinlik var!

alex sevgilisi TANYELİNİN UFUKTA EVLİLİK VAR HADI HAYIRLISI MUTLULUKLAR Sürekli ayrılıp barıştığı Yunanlı sevgilisi Alex Syroplas ile 22 Kasım'da Atina'da evlenecek olan oryantal Tanyeli, evlilik hazırlıklarının yoğun bir tempoda sürdüğünü söyledi. Bundan önceki evliliklerinde hiç gelinlik giymediğini ve ilk kez gelinlik giyeceğini söyleyen Tanyeli, ''Bir aydır gelinlik...

Sayfayı Paylaş