bir şiddet olayı

fırtına

Yeni Üye
Üye
bir şiddet olayı
Sevgili arkadaşlarım sizlerle bişeyi paylaşmak, sizinde fikirlerinizi almak istedim benim çok sevdiğim bi arkadaşımın başına gelen eşinden gördüğü şiddet olayını anlatmak istiyorum....

Severek evlendiği adam zamanla değişmeye başladı ilk başlarda sinirlendiğinde hafif çapta şiddet uygulayan adam artık zıvanadan çıkmışa benziyor son yaptıkları bence bardağı taşırdı artık onu terk etmek zamanı geldi ve geçiyor bile diye düşünüyorum
benim kıymetli canım arkadaşım her şiddet gördüğünde telefon elinde bana uzun uzun msjlarla olanlara anlatırdı bende okurken üzülmeye başlardım canım sıkılırdı ama son olan olay artık bu duruma yeter deme zamanının geldiğini gösteriyor......
şimdi size son olan olayları anlatmak istiyorum
.......

bayram öncesi yine gereksiz bi konudan dolayı arkadaşımın gözünü morartan eşi özür dileyip arkadaşımı bayramda tatile götürüyor iyi güzel hoş dimi ama tatil dönüşüne 1 gün kala kendi yaptığı bi hatadan dolayı arkadaşıma sokak ortasında aklınıza gelmeyecek iğrençlikte küfürler ediyor rencide ediyor bide tekme atıyor olacak şey mi bunlar yaaa yarın arkadaşımla rahat rahat uzun uzun konuşacağım 2 yıl öncesine kadar aman sakın boşanma düzelir bebeğin var diyordum ama artık işin rengi değişti bu adam bunu huy haline getirdi artık iflah olmaz gençliğine yazık diye düşünüyorum :(:(:(

sizce de öyle değil mi yolun sonu gelmiş artık, artık arkadaşımı teselli edemem bitmesi gerekiyor diye düşünüyorum :S:S

Son düzenleme:
bencede sonu gelmiş gibi ama sorunnun kaynağına ini,lmeli derim ben yani bir danışmana yada psikoloğa gidilmeli sonunun gelmesi ondan sonra tedavi varsa tedavişden sonra karar verilmeli diyorum ben yumuşak bir anından faydalanıp psikoloğa götürsün bakalım sorunu neymiş gerçekten bir sorun olabilir bu bir deneme yanılma dır yani mutlaka sorunlu çıkacak die bir şey yok ama sokak ortasındada bunu yapan biri bence sorunludur derim ben canım fırtınam allah arkadaşına sabır versin :

severek evlendiler diyosun,ben anlayamıyorum ya sevip evlendikten sonra bölesine değişen ilişkileri:S bana da bitmiş gibi geldi bu ilişki,ama anladığım kadarıyla 2,3 yaşlarında bi çocuğu var,genede iyi düşünsün.ben babasız büyüdüm ya kolay değil.ama öle bi babayla büyümektense sanırım babasız büyümek daha mantıklı:S bence arkadaşın eşini sakin bi zamanda alsın karşısına konuşsun.sorsun neden böle yaptığını falan,hani tam bilmiyoruz içlerini ama konuşsın derim ben.umarım tatlıya bağlanır,öle bi adamla her dakika diken üstünde ömür geçmez ya.umarım herşey istediği gibi olur.

aslında normal zamanda melek gibi biriymiş arkadaşımı gezmelere götürür eğlendirir falan ama bazende işte zıvanadan çıkıyor bence yürümez bu şekilde adam şiddete ufaktan başlamış arkadaşım diyoki bi karşına alıp konuşsan ileri görüşlü modern dersin diyo ama yaptıkları ilerletmiş en iyisi bitmesi normal zamanda sakinken pişman oluyor adam ama iş işten geçtikten sonra ne anlamı var benim arkadaşımda çok pasiftir korkar :cry:

madem pişman oluyo sakinken,en iyi zaman işte alsın karşısına konuşsun.pasiftir kokar demişsin de canım ya evliliği biterse daha mı iyi olcak,ozaman hayat daha zor olucak.eğerki eşinin düzelme gibi bi durumu varsa elinden geleni yapsın,alsın konuşsun karşısına,gezdiriyo diyosun.noluyo da bukadar güzelken herşey adam kuduruyo kavga çıkıyo:S kendisi halledemiyosa ve eşinin ailesiyle arası iyiyse onlarla konuşsun.onlar girsin araya.ama en başta kendi halletmeye çalışırsa bence daha iyi olur.yaşıda çok büyük değil sanırım arkadaşının,bu yaşta ayrılık da zor olur...

Geri