gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Birbirinden şık çıtı pıtı bolero modellerini görmek istermisiniz?

Konu, 'Bolero Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Sonbahar ve kış ayların da oldukça kullanışlı olan örgü bolero modelleri sadece genç kız ve diğer bayanlar tarafından değil bebek ve kız çocuklar için de değişik bolero örnekleri ile beğeni topluyor. Sizler için oldukça değişik ve çıtı pıtı örgü bolero örneklerinden oluşan görselleri bu konumuz da paylaşıyoruz.
    Evet hanımlar birbirinden harika bolero modelleri burada seç beğen ör :) ister kendine ister çeyizine hadi bakalım kolay gelsin.
    kenarları-süslü-tığ-işi-siyah-örgü-bolero-modeli.jpg orgu-bayan-bolero-modelleri-yeni.jpg orgu-bolero-hirka1.jpg orgu-bolero-modeli.jpg orgu-bolero-modelleri-aciklamali.jpg orgu-bolero-modelleri-yapilisi.jpg orgumodelleri7_(39).jpg yeni-sezon-bolero-orgu-modelleri.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Eylül 2016
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bebekler için örgü bolero modelleri de benden olsun;) 5a7435ffca6d.jpg bebek bolero modelleri.jpg bebek-bolero-30tl.jpg bebek-bolero-orgu-modelleri-5.jpg kruvaze-yelek2.jpg orgu-bebek-bolerolari-4.jpg timthumb.jpg yun-el-orgusu-kiz-bebek-bolero.jpg

Birbirinden şık çıtı pıtı bolero modellerini görmek istermisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çıtı pıtı şal modelleri...

çıtı pıtı şal modelleri...

el örgüsü şal modelleri değişik şal modelleri bolero bolero örnekleri el örgüsü örnekleri kimi kadının vaz geçilmez aksesuarıdır şal:) kiminin ise bir aksesuardan daha öncesidir olmazsa olmazıdır:):) ki bildiğimiz tek şey bazen bir şal kıyafetimize bir çok şey katar:):) işte bizde gerek şal severler için gerekse şalla kıyafetine şıklık katmak isteyenler için sizlere bir biriniden şık,çıtı pıtı...
  2. Birbirinden harika yelek modellerini görmek istermisiniz?

Birbirinden harika yelek modellerini görmek istermisiniz?

çeyizlik yelek örnekleri çeyizlik yelek yelekler modelleri çeyiz yelekleri
  3. Çıtı pıtı abiyeler

Çıtı pıtı abiyeler

çıtı pıtı elbiseler abiyeler ne kadar çıtı pıtı abiyeler çıtır abiye cıtır Abiye denildimi bende akan sular duruyor:DAbiyeleri çok seviyorum helede böyle çıtı pıtı cili bicili olunca bayılırım.Baksanıza şunlara ne kadar da şıklar ve ne kadar da ciciler demi ama.İlk baştaki benim bana ne:D:D :cah:
  4. Çıtı pıtı şirin  toka modelleri

Çıtı pıtı şirin toka modelleri

Ahenkle dans eden saçlarınız için harika çıtı pıtı şirin karışık toka modelleri...:)
  5. Birbirinden süper,harika gelinlik modelleri görmek istermiydiniz?

Birbirinden süper,harika gelinlik modelleri görmek istermiydiniz?

Evliliğe başkoymuş ve evlilik hazırlığında olan genç kızlarımıza bu gelinlik modelleriyle o en güzel güne hazırlanmaları aşamasında fikir vermek istedim.Bu gelinlik modelleri evlilik hazırlığında olan genç kızlarımız ve benim gibi evli olupta gelinlik modellerine bakmaktan kendini alıkoyamayan,gelinlik severler için :)

Sayfayı Paylaş