gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Biz Attık Kemik Diye El Kaptı İlik Diye Deyiminin Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir çok deyim biliyorum anlamlarını da biliyorum ama Biz Attık Kemik Diye El Kaptı İlik Diye Deyimini ilk defa duydum yahu ne demek bu Biz Attık Kemik Diye El Kaptı İlik Diye Deyiminin Anlamı merak ettim:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bu deyim işe yaramaz diye vazgeçtiğimiz şeyi başkalarının değerli bularak kabul etmesini anlatırken kullanılır.

Biz Attık Kemik Diye El Kaptı İlik Diye Deyiminin Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir kadının elini neden öpersiniz diye sormuşlar...

Bir kadının elini neden öpersiniz diye sormuşlar...

Kadının Elini Neden Öpersiniz? Fransız erkeğine sormuşlar. 'Kadının elini niye öpersiniz?' diye. Fransız cevaplamış ' Kadına saygı duyarım. Erkek ile bir bütünü tamamlar.' Alman erkeğine sormuşlar. 'Kadının elini niye öpersiniz?' Alman cevaplamış 'Kadın kutsaldır. Hayatın devamını sağlar, doğurur.' Türk erkeğine sormuşlar. 'Kadının elini niye öpersiniz?' Türk erkeği...
  2. At Koşturmak Deyiminin Anlamı

At Koşturmak Deyiminin Anlamı

Kızlar acaba At Koşturmak Deyiminin Anlamı nedir
  3. At Oynatmak Deyiminin Anlamı

At Oynatmak Deyiminin Anlamı

Arkadaşalr At Oynatmak Deyiminin Anlamı nedir acaba
  4. Bir Eli Yağda Bir Eli Balda (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Eli Yağda Bir Eli Balda (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Eli Yağda Bir Eli Balda (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir son zamanlarda annem yengem için bu cümleyi çok kullanıyor bende haliyle merak ettim acaba ne demek istiyor diye :)
  5. Biz Kırk Kişiyiz Birbirimizi Biliriz Deyiminin Anlamı nedir

Biz Kırk Kişiyiz Birbirimizi Biliriz Deyiminin Anlamı nedir

Merhaba arkadaşlar merak ettiğim bir deyimin açıklamasını yani anlamını öğrenmek için size yazıyorum Biz Kırk Kişiyiz Birbirimizi Biliriz Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı?

Sayfayı Paylaş