gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Boncuklu Tel Şekerlik

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bayramlarda misafirlerinize kendi yaptığınız el işi göz nuru boncuk süslemesi çok hoş şekerlikle ikramlarda bulunmak istemezmisiniz? O halde sizlere bu son derece zarif ve şirin boncuktan yapılan şekerlik modelimizin malzemelerini ayrıca yapılışını sizlerle paylaşıyorum Yapımı kolay, ekonomik, gümüş tel ile boncuklardan oluşuyor. Bir metre boyunda bir tele biraz boncuk dizin ve birkaç teli bu şekilde örün. Sonra yaptığınız örgüyü çanak şeklinde biçimlendirin hepsi bu.
    Malzeme:
    1 mm kalınlığında gümüş tel. Beyaz ve lila boncuklar. Tel makası, cam ya da porselen kase.
    Yapılışı: Kaseyi ters çevirin ve kalıp olarak kullanın. Telden 1 m uzunluğunda parçalar kesin, her tele boncuk dizin. Bir tel parçasına kase şeklini verin, bastırın.

Öteki parçaları resme uygun şekilde örün. Uçlarını gizleyin, boncukları eşit olarak dağıtın. Kase şeklini aldıktan sonra sepet bitmiştir.

Boncuklu Tel Şekerlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tel

Tel

Güç ve kuvvete, haber almaya, Bakır tel gönül açan haberlere ve mutluluğa, Dikenli tel şüpheli şeylere, mahrem sınırlara, Paslı tel üzüntü ve kedere delalet eder.Rüyada çesitli sekilde kangal veya açik olarak tel görmek, sonu gelmeyecek bir maceraya atilacaginiza ve sonunda bunun bir dava konusu olarak mahkemelere intikal edecegine delalet eder.
  2. boncuklu danteller

boncuklu danteller

boncuk dantel boncuklu danteller boncuktan dantel boncuklu boncuktan yapılışı resimin orjinal boyutları 800x821 boyutundadır.
  3. boncuklu bolero

boncuklu bolero

bolero modelleri ve yapılışı, örnekleri, örgü bolerolar, bolero nasıl örülür, örme teknikleri bolero örneklerini görmek ve nasıl yapıldığını öğrenmek için buradayım.
  4. Dekoratif Şekerlik Modelleri

Dekoratif Şekerlik Modelleri

weısenberg ürünleri bibirinden kaliteli, harika güzel ve ücretleri uygun. Sizlerle bu güzel modelleri paytlaşmak istiyorum Bunlarda Cam modeller.. ,

Sayfayı Paylaş