gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü, Bora Duran Duman Duman şarkı sözleri istiyorum. Merhaba millet Bora duranın sesini çok beğeniyorum özelliklede duman adlı şarkısına bitiyorum. Sizden de ricam Bora Duran Duman Duman şarkısı sözlerini benimle paylaşmanızdır.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bora Duran-Duman duman

Bora Duran-Duman duman

Harika bir şarkı kızlar kesinlikle dinleyin. Her mevsim aşk yaşanmıyor Bulunmuyor anlam Durdu dünya Durdu zaman Ne mümkün nefes almak Ne seyretmek şehri İstanbul duman duman Gel diyorsun nasıl geleyim Sev diyorsun nasıl seveyim Gel diyorsun nasıl geleyim Nasıl dayanırsan dayan yüreğim Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan Dayan dayan İstanbul duman duman Dayan sevgilim dayan bitecek bu...
  2. Bora Duran şarkı sözleri

Bora Duran şarkı sözleri

bora duman gül senin tenin şarkı sözü bora duran şarkıları duran aynalar şarkı sözü ın şarkıları bora duran, ayna, beni öldürdün, dalgın, duman duman, gül senin tenin, şarkı, sözleri, sözü ve dahası burada arkadaşlar Şarkıları dillere destan olan, başarılı şarkıcı Bora Duran'ın son albümünde ki şarkılarının sözlerini bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Bora Duran -...
  3. Bora Duran Yatak şarkısı sözü

Bora Duran Yatak şarkısı sözü

Bora Duran Yatak şarkısı sözü, Bora Duran Yatak şarkısı sözleri. Selam arkadaşlar Bora Duran sever misiniz bilmiyorum ama ben çok seviyorum sizden de Bora Duran Yatak şarkısı sözlerini istiyorum :)
  4. Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri

Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri

Bora Duran Duman Duman sözleri Bora Duran Duman Duman şarkı sözü "Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan" diyen Bora Duman'ın en sevdiğim parçası olan Duman Duman şarkısının sözlerini, yüreğine dayan diyen herkes için paylaşıyor ve yüreğinin dayanma gücü tükenen herkese armağan ediyorum Melek'ler. Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri: Her mevsim aşk yaşanmıyor...
  5. Meleklerimize Bora Duran Beni Öldürdün Şarkısı Sözleri

Meleklerimize Bora Duran Beni Öldürdün Şarkısı Sözleri

bora duran beni öldürdün bora duran beni öldürdün şarkı sözleri bora duran beni öldürdün sözleri 2011 yazında radyolarda ve internette Gül Senin Tenin şarkısıyla büyük bir çıkış yapan Bora Duran'ın Beni Öldürdün adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Sana kalbimi versem gözlerim olur musun dedim Aldığın her şeyle beni biraz daha bitirdin İçimden geçen ne varsa...

Sayfayı Paylaş