gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bora Duran Duman Duman sözleri Bora Duran Duman Duman şarkı sözü
    "Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan" diyen Bora Duman'ın en sevdiğim parçası olan Duman Duman şarkısının sözlerini, yüreğine dayan diyen herkes için paylaşıyor ve yüreğinin dayanma gücü tükenen herkese armağan ediyorum Melek'ler.

Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri:

Her mevsim aşk yaşanmıyor
    Bulunmuyor anlam
    Durdu dünya
    Durdu zaman
    Ne mümkün nefes almak
    Ne seyretmek şehri
    İstanbul duman duman
    Gel diyorsun nasıl geleyim
    Sev diyorsun nasıl seveyim
    Gel diyorsun nasıl geleyim
    Nasıl dayanırsan dayan yüreğim
    Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan
    Dayan dayan İstanbul duman duman

Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bora Duran-Duman duman

Bora Duran-Duman duman

Harika bir şarkı kızlar kesinlikle dinleyin. Her mevsim aşk yaşanmıyor Bulunmuyor anlam Durdu dünya Durdu zaman Ne mümkün nefes almak Ne seyretmek şehri İstanbul duman duman Gel diyorsun nasıl geleyim Sev diyorsun nasıl seveyim Gel diyorsun nasıl geleyim Nasıl dayanırsan dayan yüreğim Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan Dayan dayan İstanbul duman duman Dayan sevgilim dayan bitecek bu...
  2. Bora Duran şarkı sözleri

Bora Duran şarkı sözleri

bora duman gül senin tenin şarkı sözü bora duran şarkıları duran aynalar şarkı sözü ın şarkıları bora duran, ayna, beni öldürdün, dalgın, duman duman, gül senin tenin, şarkı, sözleri, sözü ve dahası burada arkadaşlar Şarkıları dillere destan olan, başarılı şarkıcı Bora Duran'ın son albümünde ki şarkılarının sözlerini bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Bora Duran -...
  3. Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü

Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü

Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü, Bora Duran Duman Duman şarkı sözleri istiyorum. Merhaba millet Bora duranın sesini çok beğeniyorum özelliklede duman adlı şarkısına bitiyorum. Sizden de ricam Bora Duran Duman Duman şarkısı sözlerini benimle paylaşmanızdır.
  4. Bora Duran Umut Şarkı Sözü

Bora Duran Umut Şarkı Sözü

Bora Duran Umut Şarkı Sözü lazım bana bu şarkıyı çok seviyorum ve kesinlikle öğrenmem yani ezberlemem şart kızlar.
  5. Bora Duran Umut Şarkısının Sözleri

Bora Duran Umut Şarkısının Sözleri

Bora Duran Umut Şarkı Sözü Bora Duran Umut şarkı sözleri Bora Duran Umut şarkısı sözü Yetenekli müzisyenlerimizden Bora Duran'a ait Umut adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gözlerin bir umut Sözlerin bir umut Gel bu dünyayı unutup elimi tut Savaştık kazandık Derin yaralar aldık Büyüttük kendimizi Ama hep biraz çocuk kaldık Hayat öyle...

Sayfayı Paylaş