gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boş çuval dik durmaz ile ilgili kompozisyon yada yazı bulunur mu sizde

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Boş çuval dik durmaz tam olarak ne anlam taşıyor, bununla ilgili bir yazı yada kompozisyonunuz var mı teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. gülserem

gülserem Forum Okuru

lütfen ban ameleklerle ilgili bir kompozisazyon istiyorum

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Sorunuzu ayrı bir başlık altında,biraz daha açarak sorarsanız seve seve yardımcı olmaya çalışırız.Bu bir Din bilgisi ödevi mi yoksa Türkçe dersininin mi? Melek gibi olmakla ilgili bir konu mu? :)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

boş çuval dik durmazla ilgili kompozisyon lütfen

Boş çuval dik durmaz ile ilgili kompozisyon yada yazı bulunur mu sizde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kitap okumanın önemi ile ilgili kompozisyon

Kitap okumanın önemi ile ilgili kompozisyon

okumanın önemi ile ilgili kompozisyon kitap okumanın önemi ile ilgili kompozisyon önemini anlatan özlü sözler kitap önemini anlatan sloganlar Selamlar melekler mekanı ahalisi, acaba bana kitap okumanın önemini anlatan bir kompozisyon bulmamda yardımcı olurmusunuz lütfen. Teşekkür ediyorum.
  2. Kitap Okumanın Önemi ile ilgili Kompozisyon, yazı ve makale

Kitap Okumanın Önemi ile ilgili Kompozisyon, yazı ve makale

okumanın önemi ile ilgili kompozisyon kitap okumanın önemi ile ilgili yazı yazı yazılar makale Kitap okumanın ne gibi bir yararı var ? Bununla ilgili yazı yada makale, yada kompozisyon paşlaşacak olan arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum. Burayı seviyorum :D:D
  3. ''Boş Çuval Dik Durmaz'' Atasözünün Geniş Açıklaması

''Boş Çuval Dik Durmaz'' Atasözünün Geniş Açıklaması

boş çuval dik durmaz, atasözü, açıklaması, manası, kompozisyonu, ile ilgili bilgiler burada melekler ''Boş çuval dik durmaz'' atasözünü birkaç anlamda açıklayabiliriz melekler :) Mesela bir anlamı; beceriksiz, deneyimsiz, bilgisiz kimsenin hayatta bir iş tutamayacağıdır.Üstüne eğildiği iş üzerinde bilgi sahibi olmayan kişiler o işte başarılı olamazlar,ilerleyemezler.İlerleyemedikleri...
  4. Silginin Öyküsü ile ilgili kompozisyon

Silginin Öyküsü ile ilgili kompozisyon

silginin öyküsü adlı bir kompozisyon silginin öyküsü ile ilgili kompozisyon silginin öyküsü hakkında kompozisyon ve dahası burada arkadaşlar. Silgi, yazım hatalarını ortadan yok eden daha 6 yaşında bir çocukken hayatımıza giren, okul hayatı bitip yetişkinliğimizde yüreğimizde ki acıları silmek yok etmek için ihtiyaç duyduğumuz silgi... Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda silginin öyküsü adlı bir...
  5. Öğretmenler günü ile ilgili kompozisyon

Öğretmenler günü ile ilgili kompozisyon

öğretmenlerle ilgili yazı,öğretmenlerle ilgili makale,öğretmenler günü ile ilgili yazılar,24 kasım öğretmenler günü yazısı hakkında bilgiler Binlerce hayata iz bırakan yükünü gözlerinde ve gönlünde taşıyan Öğretmenler Her toplumda mesleklerle ilgili geçmişten bu yana söylenegelmiş bazı sözler var. Bunlardan biri de ; Bana bir harf öğretenin,kırk yıl kölesi olurum (Hz. Ali) Bir harf için...

Sayfayı Paylaş