gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bu Goticlere Bayıldım Ya Siz?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu Goticlere Bayıldım Ya Siz?
    .

3. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

gotic sevmem pek ama bazıları baya güzelmiş emeğine sağlık canım

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

bende aşırısını sevmem ama içersinde rededemeyeceklerim var tabikide

Bu Goticlere Bayıldım Ya Siz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Bu Çizimleri Yapana Hayranım .. Ya Siz?

Ben Bu Çizimleri Yapana Hayranım .. Ya Siz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu eve bayıldım

Bu eve bayıldım

Dekorasyon örnekleri Doğal dekorasyon İlginç bir insanım sanırım. Çünkü kokoş dekorasyonu da doğal dekorasyonuda çok beğeniyorum. Mesela bu ev çok doğal. Sehpa, ağaç kütüğünden. Duvarlar taştan. ağaçtan duvar rafları da yapılsa çok şık durur. O kadar çok beğendim ki bir gün kır evimiz olursa aynen böyle dekore etmek istiyorum.
  3. Ben bu mumluklara bayıldım.

Ben bu mumluklara bayıldım.

Mumluk modelleri Kuşlu mumluk çeşitleri Mumlara ve mumluklara hiç dyanamıyorum. Ama en yapayım o kadar güzel dekoratif mumluk modelleri var ki dayanamıyorum. Hem alıyorum hemde kendim yapıyorum. Limon kabuklarından mumluklar da çok şıklar. Bu mumlukları gördüğümde de çığlık atıp bunla ne şirin şeyler dedim ve sizinle paylaşmak istedim meleklerim. İşte kuşlu mumluklar;
  4. Bu Tombul Meleklere bayıldım

Bu Tombul Meleklere bayıldım

Melek bibloları Dekoratif biblo örnekleri Melek diyince hepimizin gözünün önde beyzlar giymiş ince uzun bir kız figürü canlansa d bu tombul melek bibloları bu görüntüyü biraz değiştirecek. Alışılmışın dışında bir tarzda karşımıza çıkan bu bibloları çok beğendim meleklerim. Oturma odası dekorasyonu için gülümseten bir obje olurlar.

Sayfayı Paylaş