gebe
  1. TUFAN

TUFAN Forum Okuru

Bu telefon süslerimden bede istiyorum yada nerden alabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında TUFAN tarafından paylaşıldı.

Mrb arkadaşlar telefon süslerinden bende istiyıruym yada nerden alabilirim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Hangi süslerden istediğinizi bilemiyoruz ancak telefon aksesuarları satılan her yerden telefon süsleri de temin edebilirsiniz..

Bu telefon süslerimden bede istiyorum yada nerden alabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinizin dahi olmasını istiyorsanız hamilelikte bu besini tüketin...

Bebeğinizin dahi olmasını istiyorsanız hamilelikte bu besini tüketin...

zeki bebek için ne yemeli hamileyim ne yemeliyim hamilelikte bebeğin beyin gelişimi için yemeli hamileyken yemeliyim bebeğin zeka gelişimi Hamilelik döneminde ne kadar balık tüketilmesi gerektiği her zaman merak konusu olmuştur. 'Bebeklerin beynini geliştiren omega-3 yağları için daha çok balık yenmeli mi?' ya da 'Bebekleri beyni zehirleyen civadan korumak için balık yemeyi...
  2. merhaba kızım 4 yasında ve parfüm almak istiyorum  nerden ve nasıl bişe alabılırim

merhaba kızım 4 yasında ve parfüm almak istiyorum nerden ve nasıl bişe alabılırim

:hamile: merhabalar siteye yeni üye oldum aradıgım herseyı buluyorum ama kızımın yaş günü ve parfüm istemişti benden cocuklara özel bir parfüm olsun istiyorum sizce nerden ve nasıl alabilrim yardımcı olurmusunuz :) vimjo nasıl mesela bir bilginiz varmı
  3. askere gidiş tarihim hakkında nerden bilgi alabilirim

askere gidiş tarihim hakkında nerden bilgi alabilirim

Biliyorum kadın sitesi burası ama her konuda faydalı oluyorsunuz, ben de bir soru sormak istiyorum, askere gidiş tarihim konusunda nerden nasıl bilgi alacağım ? Bu yıl 2013 ne zaman askere gideceğim malumat hakkında fikriniz var mı, teşk. ederim.
  4. pembe maskeyi nerden satın alabilirim

pembe maskeyi nerden satın alabilirim

Selaam. Bir ara çok modaydı her yerde görüyorduk pembe maskeyi ama unutuldu gitti sanki.Şimdi ben almak istiyorum, cildi çok yumuşatıyormuş.İstanbuldayım, nerden alabilirim ?
  5. dantel kıyafet nerden alabilirim

dantel kıyafet nerden alabilirim

Katılmam gereken bir toplantı var ve dantelli, güpürlü hoş bir kıyafet almak istiyorum ama nerden alabilirim, fikri olan var mı ?

Sayfayı Paylaş