gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dantel kıyafet nerden alabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Katılmam gereken bir toplantı var ve dantelli, güpürlü hoş bir kıyafet almak istiyorum ama nerden alabilirim, fikri olan var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Öncelikle bu sorunun cevabuı bulunduğunuz şehre bağlıdır. Eğer istanbulda iseniz ve tasarım bir ürün istiyorsanız Nişantaşı sizin için uygun adrestir. Ancak uygun ve kalitelli bir ürün arıyorsanız Mahmutpaşadaki pek çok dükkan size yardımcı olacaktır.

dantel kıyafet nerden alabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılın dantel kıyafet modası

Yılın dantel kıyafet modası

dantel kıyafetler, elbiseler, 2011 modası, burada arkadaşlar. Dantelin zerafeti ve büyüleyici şıklığı kıyafeltere de yansıdı Melek'ler. Yılın trendleri arasında dantel kıyafetler oldukça rağbet göreceğe benziyor:)
  2. Dantela Büyük Bedem Kıyafetler

Dantela Büyük Bedem Kıyafetler

dantela, büyük beden, elbiseler, tunikler, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Kilolarınız İle başınız derttemi, giyecek kıyafet bulmakta zorlanıyormusunuz ? bulsanız bile artık aynı elbiseleri giymekten sıkıldınız mı ? hiç üzülmeyine melekler Dantela Sizleri düşünmüş ve büyük beden kıyafette olay yaratmış :D:D işte Dantela büyük beden kıyafet modelleri :D:D...
  3. askere gidiş tarihim hakkında nerden bilgi alabilirim

askere gidiş tarihim hakkında nerden bilgi alabilirim

Biliyorum kadın sitesi burası ama her konuda faydalı oluyorsunuz, ben de bir soru sormak istiyorum, askere gidiş tarihim konusunda nerden nasıl bilgi alacağım ? Bu yıl 2013 ne zaman askere gideceğim malumat hakkında fikriniz var mı, teşk. ederim.
  4. pembe maskeyi nerden satın alabilirim

pembe maskeyi nerden satın alabilirim

Selaam. Bir ara çok modaydı her yerde görüyorduk pembe maskeyi ama unutuldu gitti sanki.Şimdi ben almak istiyorum, cildi çok yumuşatıyormuş.İstanbuldayım, nerden alabilirim ?
  5. 2015 Dantel plaj kıyafetleri

2015 Dantel plaj kıyafetleri

Sevgili hanımlar yaza girmemize sayılı günler kaldı.Şimdiden plajda giyebileceğiniz kıyafetler için hazırlık yapmaya ne dersiniz?Dantelden çok şık plaj kıyafetleri melekler mekanı.com da. Plajda giyebileceğiniz her biri diğerinden şık çok zarif ,dantelin zerafetiyle gözleri kamaştıracağınız modeller hakkında sizler için bir araştırma yaptık .En yeni dantel plaj elbiseleri hakkında görseller...

Sayfayı Paylaş