gebe
  1. İLKOKULDAYKEN ARKADAŞIM BİZİM KÖYE GELMİŞTİ BUĞDAYLARIN ORAYA GİTMİŞTİK BİZ BUĞDAYLARIN İÇİNDE KOŞUP DURUOZ KOŞUP DURUOZ EN SONUNDA ARKADAŞIM Bİ DÜŞTÜ DİZİ YEMYEŞİL OLDU EVLERİNE GİRMEDEN ÖNCE BN DİOM DÜŞTÜM DE DEİP DURUOM AMA SÜPER Bİ GÜNDÜ :Dhahaha

2. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben de bişey anlamadım

4. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    zaten kız düşmüş:dil:ne diyip duruyon:haha:

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

:D:D:D
    Güzel bir çocukluk anısı :) Düşme anılarına yazsaydın daha iyi olurdu :D İtiraftan daha çok BURAYA uyan bir anıymış ama :) Paylaşımın için tşkler, belli ki hala hatırladıkça gülüyorsun :D:D

6. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tam olarak anlamadim ama sanirim bugdaylarin icine girdiginizi söylemek istemediniz annenize onun icin düstüm de dediniz yani ben bu kadar anladim :)

Buğday :d konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buğday Çorbası

Buğday Çorbası

MALZEMELER 1 bardak aşurelik buğday(geceden ıslatılmış olmalı) 2 adet soğan 150gr kıyma 2 kaşık un 1 kase yoğurt 1 demet maydanoz yağ, tuz HAZIRLANIŞI Önceden ıslattığınız buğdayı haşlayınız. Kıymadan minik köfteler yapınız. Rendelediğiniz soğanı köftelerle kavurun içine buğdayı katıp ½ saat suda kaynatın. Yoğurdun içine unu katıp iyice karıştırın. Bu karışımı çorbaya yavaş yavaş...
  2. Buğday satıcısı

Buğday satıcısı

Rüyada bugday saticisini görmek, mal sahibi serefli ve muhterem kimseye isaret eder, eger bugdayi satin almaya ihtiyaci varsa, rüyayi gören zor duruma düser. Bir memur rüyada bugday sattigini görse, isten uzaklastirilir ve kardesleri arasinda aynlik meydana gelir. Bugday satandan bugday satin aldigini gören kimse, devlet baskanindan bir is talebinde bulunur. Rüyada para görmeksizin bugday...
  3. Buğday Satıcısı

Buğday Satıcısı

Buğday Satıcısı Adamın biri satmak için pazara buğday götürmüş. Akşam olmuş, pazar toplanmaya başlamış. Herkes malını satıp savmış. Bu adamın malına müşteri çıkmamış. Çıkan da pazarlıkta uyuşmamış. Adam koca çuvalı geri getirmenin sıkıntısıyla düşünürken meşayıhten birinin yolu pazara uğramış: O zat sormuş: "-Ne o evladı' Malını satamadın mı? Bak pazar toplanıyor."...
  4. Buğdayın faydaları

Buğdayın faydaları

buğday tanesi buğday, yağı, faydaları, nedir, nerede yetişir, tanesi, Buğdayın yağı cilde oldukça faydalı Melek'ler. Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyor ve buğdayla ilgili bilgilerler sizi başbaşa bırakıyorum:) BUĞDAY: Lifli gıdalar sağlıklı bir beslenmenin temelidir. Buğdayın dış kabuklarından elde edilen kepek de, genellikle mısır gevreği türü yiyeceklerle tüketilir. Kepekli buğday...
  5. Buğday ve Buğday Yağı

Buğday ve Buğday Yağı

Buğday Faydası Buğday Yağının faydaları Buğdayın sağlığa Faydaları Sofralarımızın vageçilmezi ekmeğin ana maddesi buğdayın alternatif tıp tedavilerinde de kullanıldığını biliyor muydunuz melekler ? İşte buğday,buğday yağı ve faydaları.. :tik: Buğday bitkisi; Çok besleyici bir tahıldır. Karbonhidrat ve B vitamini açısından zengin bir besindir. Kalsiyum, demir ve çinko minerallerini de...

Sayfayı Paylaş