gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Buğday tenlilere hangi renk saçlar gider?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar saçlarımın rengini değiştirecem acaba Buğday tenlilere hangi renk saçlar gider? Ben karamel tonları istiyorum ama ten rengimede uymasına daha çok önem veriyorum. Bana bu konuda bilgi ve öneri verirseniz sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Buğday tenlilere hangi renk saçlar gider? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi yüz şekline hangi model saç gider?

Hangi yüz şekline hangi model saç gider?

yandan kahkül modelleri uzun yüzü yuvarlak göstermek hangi yüz şekline hangi saç modeli kahkül yüz şekline yakışır uzun yüze Doğru saç modelini bulduysanız hayatta 1-0 öndesiniz demektir. Size yakışan saç modelini yüz şekliniz belirler. Amacınız yüzünüzü orantılı göstermek olmalı. Yuvarlak yüz Yuvarlak bir yüze sahipseniz saç modelinizin amacı yüzünüzü ince göstermek olmalı. Kahkül kestirmez...
  2. Hangi tene hangi saç rengi gider?

Hangi tene hangi saç rengi gider?

esmer tene hangi sac rengi gider esmere hangi saç rengi gider tene saç esmer 2011 patlıcan moru Saç renginizi değiştirmek istiyorsunuz fakat hangi renk yapıcağınıza karar veremediyseniz buyrun size birkaç öneri... Hangi ten rengine hangi saç rengi gider işte cevabı :tik: Pembemsi – Beyaza yakın bebeksi bir teniniz var ise, Kızıl ve tonlarından uzak durmalısınız, sizlere küllü sarı...
  3. Açık buğday tenliyim saçlarım nasıl olmalı?

Açık buğday tenliyim saçlarım nasıl olmalı?

Kızlar saçlarımı boyatacam,açık buğday tenliyim,sizce ne renk bna yakışır? :)
  4. Buğday tenliler için saç rengi önerileri

Buğday tenliler için saç rengi önerileri

buğday tenliler için saç renkleri buğday tenlilere hangi saç rengi gider Buğday tenli Melek'lerimize ve buğday tenli olupta saç rengini değiştirmek isteyen tüm hemcinslerimize, bu sayfamızda buğday tenlilere yakışan saç renkleri konusunda önerileri ve fikirler sunuyoruz :) Buğday tenli hanımlara açık sarı, açık kızıl, açık kahve ve tonları oldukca yakışıyor ve rağbet görüyor. Buğday...
  5. buğday tenliyim bakır kızıl yakışırmı

buğday tenliyim bakır kızıl yakışırmı

merhaba hanımlar saç rengimden bayağı sıkıldım ve değişik bir renk istiyorum. buğday ten rengine sahip bir bayanım ve saç rengi olarak bakır kızıl düşünüyorum acaba ten rengime bakır kızıl yakışırmı fikir verirmisiniz

Sayfayı Paylaş