gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Bugün öğretmenler günü

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Melekler bildiğimiz gibi bugün baştacımız öğretmenlerimizin günü sizlere sormak istiyorum okul yıllarınızda öğretmelerinize ne hediye alırdınız??

2. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    bizim burada (almanyada) ögretmenlerden genelde nefret edilir, ve ögretmenler günü diye birsey yok. zaten ögretmenlerde genelde kötü davraniyorlar cocuklara... cocuklar cok saygisiz olduklari icin.

Ama buradan tüm Türkiyedeki ögretmenlerin ögretmenler gününü kutluyorum

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    İlk okul öğretmenim Kamuran Temel'in öğretmenler gününü ve tüm Öğretmenlerin bu güzel gününü kutluyorum. Napim aklıma ilk o öğretmenim geldi :) Birde sağ ise allah ömürler versin ölmüş ise rahmet eylesin Sedat Kinaş Öğretmenimin öğretmenler gününü kutluyorum.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende, başta kendi öğretmenlerim olmak üzere tüm öğretmenlerin, öğretmenler gününü kutluyorum.

Ben kendi öğretmenlerime, öğretmenler gününde çiçek alır ve bir öğrencinin öğretmenine alabileceği, ayrıca öğretmenine yakıştırdığ uygun gördüğü çeşitli hediyeler alırdım :) Ama çiçek mutlaka olurdu, hediyenin yanında :D

5. jupiter

jupiter Forum Okuru

evet burdan bütün ögretmenlerin ögretmenler günü kutlu olsun....
    tabiki klasik olarak kalem yada cicek :D:D

6. rainstar

rainstar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben,7.sınıftayken aşık olduğum,hala daha unutamadığım yakışıklı fen öğretmenimi tam 2 seneden beri görmüyorum.Onu çooooookkk özledim!!!Öğretmenler gününüz kutlu olsun hocam! <3 <3 <3
    Öğretmenim canım benim canım benim
    Seni ben pek çok pek çok severim
    :) :) :) Seni Hala Çok seviyom M.Ç

7. rainstar

rainstar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi öğrenmek isterseniz, Eski Okul Anıları bölümündeki ''Dershanedeki fen öğretmenime aşıktım''konusunu okuyabilirsiniz!!!
    I LOVE YOU-ICH LİEBE DU-SENİ SEVİYORUM

8. shihhuial

shihhuial Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cocuklar cok saygisiz olduklari icin.[​IMG]

Bugün öğretmenler günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğretmenler günü msjları

öğretmenler günü msjları

MILLETLERI KURTARANLAR; YALNIZ VE ANCAK OGRETMENLERDIR. ÖGRETMENDEN, EGITICIDEN YOKSUN BIR MILLET; HENUZ MILLET ADINI ALMAK KABILIYETINI KAZANMAMISTIR. ATATURK OKULUN VERECEGI ILIM VE FEN SAYESINDEDIR KI, TURK MILLETI, TURK SANATI, EKONOMISI,...
  2. Öğretmenler Günü Sözleri

Öğretmenler Günü Sözleri

öğretmenler günü mesajları sözler öğretmenler günü sözleri mesajları sözler sms 24 Kasım Öğretmenler günü ile ilgili en güzel ve anlamlı sözleri sizlerle paylaşıyorum. Ögretmen, Doğan Güneşe Benzer. Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur. Bir Ulusun çağdaş Ülkeler Düzeyine Erişebilmesi; Eğitim Ve Ögretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi ile Ancak Mümkün Olabilir....
  3. Öğretmenler Günü Şiirleri 2014

Öğretmenler Günü Şiirleri 2014

24 kasım öğretmenler günü şiirleri, öğretmenler günü ile ilgili şiirler, öğretmenler günü şiirleri Her yıl kutlanan öğretmenler günü 2014 24 Kasım Pazartesi günü kutlanacak. Böylesi anlam ve değeri önemli gün olan öğretmenler gününe özel şiir arayanlar için gereken bilgileri paylaşıyor ve eğitime gönül veren tüm öğretmenlerimizin bu özel günlerini melekler mekanı olarak şimdiden kutluyoruz....
  4. Öğretmenler günü hediye seçenekleri

Öğretmenler günü hediye seçenekleri

en güzel öğretmenler günü hediyeleri,değişik öğretmenler günü hediyeleri,en şık öğretmenler günü hediyeleri,öğretmenlere verilicek en güzel hediyeler Öğretmenler gününe sayılı günler kaldı. 2014 yılının Öğretmenler Günü 24 Kasım Pazartesi kutlanacak. Her yıl 24 Kasım’da kutlanan öğretmenler gününün öğrenciler olduğu kadar öğrencilerin velileri içinde bir heyecan taşıyor. Öğretmeni bir...

Sayfayı Paylaş