gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bulutsuzluk Özlemi bu yorgunluktan bıktım,

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

bu yorgunluktan bıktım, bıktım baştıran uykudan.

saat gecenin uçuydu,

yapamadıklarım düşündürücüydü.

keşmekeşten bıktım.

kimin eli kimin cebinde?

paradan parasızlıktan,

zamana karşı koşmaktan...

bıktım bıktım bıktım,

omuzumdaki yükten,

nasihatten sükunetten.

hani nerede umut?

bırak, açılsam sonsuza,

dokunsam bir kere,

devam etsem kesmeden,

rahat rahat.

bırak, bırak, bırak

Bulutsuzluk Özlemi bu yorgunluktan bıktım, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulutsuzluk Özlemi bu sevda

Bulutsuzluk Özlemi bu sevda

bu sevda bu güzellik sen hep böyle olacak misin ben hep böyle kalacak miyim yoksa birden aniden düşecek miyiz bir fotoğraf siyah beyaz bir istanbul hatırası birleşerek çoğalarak gökte bir ay bir de yıldız yıldızımız parıldayıp coşacak miyiz oyalandık belki biz bu alemde sanki hepsi bir rüya bir eğlence doyumsuz muyduk kı biz hep sorular sorduk bulutsuzluk...
  2. Bulutsuzluk Özlemi gazetelerde bu sabah

Bulutsuzluk Özlemi gazetelerde bu sabah

gazetelerde bu sabah bir fotoğraf var cezaevinde bayram görüşmesi analar babalar çocuklar sarmaş dolaş gülerken ağlayan bir yüz bir sevgili ya da bir eş elinde bir tutam çiçek tutan küçük kız bir seyirci büyüdü artık sarmaş dolaş ne olacak bütün bunlar bütün bunlar ne olacak
  3. Bulutsuzluk Özlemi butun bu yasananlardan sonra,

Bulutsuzluk Özlemi butun bu yasananlardan sonra,

butun bu yasananlardan sonra, butun bu yasananlardan sonra, insanin cektigi acilardan sonra, ya da kucuk mutluluklardan sonra, birinci paylasim savasindan sonra, ikinci paylasim savasindan sonra, nazizm, fasizm, kapitalizm, izm, izm, izm, vietnam, kambocya, afganistan ve lubnandan sonra... yirmibirinci yuzyila dogru, yirmibirinci yuzyila dogru, kutsal bir dava ugruna hala olmeler,...
  4. Bulutsuzluk Özlemi üretmeliyim

Bulutsuzluk Özlemi üretmeliyim

üretmeliyim üretmeliyim üretmeliyim üretmeliyim üretmeliyim üretmeliyim. beynim zonklüyor beynim zonklüyor. olayların akışı olayların akışı, beni takmıyor. beynim zonklüyor. çek cak cak ding dang dong tık tak tak. saatin sesi nasıl kızmam. beynim zonklüyor. niye adı korsan mırıktı halil amca oldu? niye yükselemedi güneş solda güneye giderken? niye kanat takip uçamadı...
  5. Bulutsuzluk Özlemi aşk

Bulutsuzluk Özlemi aşk

aşk aşk olmadan... aşk aşk olmadan... yaşanmazdı aşk olmadan. şimdi artık aşk zamanımızdır. öyle uzağımda durma, gel gel gel. tene nennı tene nennı tentene nennı govında jaya govında jaya goppala jaya govında jaya

Sayfayı Paylaş