gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Burak Kut - İlaç (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Genç Popçu Burak Kuttan hayranlarına ilaç gibi gelecek bir albüm :D:D [​IMG]

1. Ben Yokum
    Söz & Müzik : Sezen Aksu Düzenleme : Mustafa Ceceli

2. Bu Kadar Mıydı
    Söz & Müzik : Mithatcan Özer Düzenleme : Mithatcan Özer
    3. Git Bir An Önce
    Söz & Müzik : Sibel Algan Düzenleme : Mustafa Ceceli
    4. Efsanem Olacaksın
    Söz : Sezen Aksu Müzik : Omru Musthafa
    5. Hakikat Aynası
    Söz & Müzik : Burak Kut Düzenleme : Tolga Sünter
    6. Lütfen Bırak Bu İşleri
    Söz & Müzik : Mithatcan Özer Düzenleme : Mithatcan Özer
    7. Kendimle Barıştım
    Söz & Müzik : Sibel Algan Düzenleme : Tolga Sünter
    8. Kafam Karışık
    Söz & Müzik : Sibel Algan Düzenleme : Tolga Sünter
    9. Yasak Elma
    Söz & Müzik : Burak Kut Düzenleme : Genco Arı
    10. Kitap Aralarında
    Söz & Müzik : Burak Kut İntro Müzik : Tolga Sünter Düzenleme : Genco Arı
    11. İlaç
    Söz & Müzik : Burak Kut Düzenleme : Genco Arı
    12. Bi Sürü Var Bunlardan
    Söz & Müzik : Mithatcan Özer Düzenleme : Mustafa Ceceli / Mithatcan Özer

Burak Kut - İlaç (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut

Burak Kut

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Burak Kut - Yaşandı Bitti

Burak Kut - Yaşandı Bitti

giden gitti gul, gül ki bitsin dert yeniden aşık olsam kaç yazar dikenli tellerin arkasından bak güzel olman gerekmez bana benimle oynama, heyecanliyim, çok çılgınım bebeğim gün batımında bırakıp gitme gel bana, benimle olmak tek çare kanasın dünyam, yansın oldu olacak günahlar kavrulsun, aleviyle yaşandı bitti saygısızca aldatmanın tadına varınca doğru söylesen kimin...
  3. Burak Kut - Nerelere Gideceğim

Burak Kut - Nerelere Gideceğim

askı aradim, çok diyarlar gezdim yol bulamadım, ne güzeller gördüm ah bi çarem! seni nerde unuttum? dalmışım ben, tanrı aşkına dön gel soldum güllerle, yandım çöllerde ben bundan böyle, dayanamam soldum güllerle, yandım çöllerde ben bundan böyle harcanamam nereden geldim, nerelere gideceğim askı görsem kendime geleceğim nereden geldim, nerelere gideceğim ömrümü alsa yarımı...
  4. Burak Kut - Çılgınım

Burak Kut - Çılgınım

bir ateş düştü yüreğime yanar giderim darabulutlara sarılmış her yerim ne yerdeyim, ne gökte deli gibiyim akar gözyaşlarım, eriyor bedenim gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu babus bitmeli gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu kabus bitmeli sen benimsin, benimsin geri don, dön artık ben seninim, seninim geri dön dön artık
  5. Burak Kut 2009

Burak Kut 2009

burak kut 2009 Şarkıcı Burak Kut, yeni albümünün haziran ayı sonunda müzik marketlerindeki yerini alacağını söyledi. New York'ta sahnelenecek "Hisseli Harikalar Kumpanyası" müzikalinin oyuncu kadrosunda yer alan ve provalar nedeniyle Amerika'da bulunan Kut, yeni albümünün kayıtlarının bitme aşamasında olduğunu ifade etti. Albümde sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait şarkıların...

Sayfayı Paylaş