gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Burak Kut "İlaç" yepyeni albüm

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ve beklenen Burak Kut albümü nihayet çıktı arkadaşlar.Yakışıklı ve sempatik sanatçının "İlaç" adını taşıyan albüm tanıtımı ve bilgilerine geçiyorum DMC etiketiyle müzik marketlere sunulan albümde 4 şarkıya imza atan sanatçı, Sezen Aksu, Sibel Algan, Genco Arı ve Mustafa Ceceli gibi önemli isimlerle çalıştı.
    Burak Kut - İlaç

1. Rütbe
    Söz & Müzik : Sezen Aksu Düzenleme : Mustafa Ceceli
    2. Bu Kadar Mıydı
    Söz & Müzik : Mithatcan Özer Düzenleme : Mithatcan Özer
    3. Git Bir An Önce
    Söz & Müzik : Sibel Algan Düzenleme : Mustafa Ceceli
    4. Efsanem Olacaksın
    Söz : Sezen Aksu Müzik : Omru Musthafa
    5. Hakikat Aynası
    Söz & Müzik : Burak Kut Düzenleme : Tolga Sünter
    6. Lütfen Bırak Bu İşleri
    Söz & Müzik : Mithatcan Özer Düzenleme : Mithatcan Özer
    7. Kendimle Barıştım
    Söz & Müzik : Sibel Algan Düzenleme : Tolga Sünter
    8. Kafam Karışık
    Söz & Müzik : Sibel Algan Düzenleme : Tolga Sünter
    9. Yasak Elma
    Söz & Müzik : Burak Kut Düzenleme : Genco Arı
    10. Kitap Aralarında
    Söz & Müzik : Burak Kut İntro Müzik : Tolga Sünter Düzenleme : Genco Arı
    11. İlaç
    Söz & Müzik : Burak Kut Düzenleme : Genco Arı
    12. Bi Sürü Var Bunlardan
    Söz & Müzik : Mithatcan Özer Düzenleme : Mustafa Ceceli / Mithatcan Özer

2. iremeyra

iremeyra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet konuyu daha önce görmemişim yazın Burak kendini resmen stüdyoya kapatmıştı canım çok sıkılmıştı arada bir giderdim albüm kayıtlarına mixlere falan övdüğün için tşk

Burak Kut "İlaç" yepyeni albüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut

Burak Kut

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Burak Kut - Çılgınım

Burak Kut - Çılgınım

bir ateş düştü yüreğime yanar giderim darabulutlara sarılmış her yerim ne yerdeyim, ne gökte deli gibiyim akar gözyaşlarım, eriyor bedenim gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu babus bitmeli gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu kabus bitmeli sen benimsin, benimsin geri don, dön artık ben seninim, seninim geri dön dön artık
  3. Burak Kut - İlaç (2009)

Burak Kut - İlaç (2009)

Genç Popçu Burak Kuttan hayranlarına ilaç gibi gelecek bir albüm :D:D 1. Ben Yokum Söz & Müzik : Sezen Aksu Düzenleme : Mustafa Ceceli 2. Bu Kadar Mıydı Söz & Müzik : Mithatcan Özer Düzenleme : Mithatcan Özer 3. Git Bir An Önce Söz & Müzik : Sibel Algan Düzenleme : Mustafa Ceceli 4. Efsanem Olacaksın Söz : Sezen Aksu Müzik : Omru Musthafa 5. Hakikat Aynası Söz & Müzik...
  4. Burak Kut İlaç

Burak Kut İlaç

Kuzenimin albümünü burada da tanıtıyorum.(Özeli geçiyorum) 11 aralıkta çıkan albümde 12 şarkı mevcuttur.Albümün çıkış parçası Sevgili Sezen Aksu nun yazmış olduğu Ben Yokum şarkısıdır. 1.Ben Yokum 2.Bu Kadar mıydı 3.Git Bir An Önce 4.Efsanem Olacaksın 5.Hakikat Aynası 6.Lütfen Bırak Bu İşleri 7.Kendimle Barıştım 8.Kafam Karışık 9.Yasak Elma 10.Kitap Aralarında 11.İlaç 12.Bi Sürü...
  5. Burak Kut "Sevginin Her Hali" Albümü Tanıtımı Ekim 2013

Burak Kut "Sevginin Her Hali" Albümü Tanıtımı Ekim 2013

burak kut sevginin her hali, burak kut yeni albüm, burak kut haberleri Sevgili melekler, Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden biri olan Burak Kut, yepyeni bir albümle sevenleriyle buluşuyor. "Sevginin Her Hali" isimli EP formatındaki 4 yeni şarkıdan oluşan albüm, Pasaj Müzik etiketiyle yayımlanıyor. 9 Ekim'de müzik marketlerde yerini almaya hazırlanan albümün çıkış şarkısı...

Sayfayı Paylaş