gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Burcu Güneş Sen de Vur Şarkısının Sözleri 2013

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Burcu Güneş Sen de Vur Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, başarılı pop müzik şarkıcısı Burcu Güneş son albümü Aşk Yarası 'nı çıkardı. Müzik marketlerden bulabileceğiniz bu güzel albümde yer alan 12 şarkıdan biri olan Sen de Vur 'un sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

Bilirim çok sevmenin cezasını
    Yaşadım bir çok defa, bu ilk değil
    Tanrım ihanetin acısını
    Ağladım bir çok defa, bu son değil

Sebepler aynı, yalanlar ayrı
    Dinlemek zor geliyor sus ne olur
    Hayallerle başlayan bütün aşkların
    Sonu hüsran, sonu hep böyle olur

Beni vur vur vur
    Hadi durma sen de vur
    Hadi sen de yık beni
    Bilirim ben bu darbeleri

Vur vur vur
    Hadi durma sen de vur
    Olan oldu gönlüme
    Acıları seçtim aşk yerine

Burcu Güneş Sen de Vur Şarkısının Sözleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözü

Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözü

Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözü - Arkadaşlar selam Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözlerini rica etsem bu sayfadan bana yazar mısınız acaba?
  2. Burcu Güneş Gül Kokusu Şarkısının Sözleri

Burcu Güneş Gül Kokusu Şarkısının Sözleri

Bu konu; burcu güneş gül kokusu şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve pop müziğin sevlen seslerinden Burcu Güneş hayranı olan sayın misafirlerimiz, bu sayfamızda sizlere sevilen şarkıcının Gül Kokusu adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Burcu Güneş Gül Kokusu Şarkı Sözleri Sen sevmeye yeltenmemişsin çocuk Belki de kendine...
  3. Murat Başaran Şşt Sen 180 Şarkısının Sözleri 2013

Murat Başaran Şşt Sen 180 Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Murat Başaran Şşt Sen 180 Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Murat Başaran 'ın 2013 yılı albümü olan İşte O Sensin her zaman olduğu gibi harika parçalarla dolu. Romantik parçalar kadar hareketli parçaları da dinleyebileceğiniz albümden hareketli bir parça olan Şşt Sen 180 adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.. İstemez sırnaşma...
  4. Burcu Güneş Alimallah Şarkısının Sözleri 2013

Burcu Güneş Alimallah Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Burcu Güneş Alimallah Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Burcu Güneş 2013 yılına yeni albümüyle girdi. Ünlü popçunun yeni albümü Aşk Yarası müzik marketlerdeki yerini aldı. İşte o albümden Alimallah şarkısının sözleri... Alimallah kimseye kanmaz gözlerim İçim yanmaz alimallah Hiç derdim yok çok memnunum hayatımdan Şikayetim...
  5. Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Kanal d ekranlarının sevilen dizisi "Güneşin Kızları"31 ci bölüm de Ali ve Selin tartıştıkları esna da çok duygusal bir parça çaldı. Birçok kişinin merak ettiği bu parçayı kimin söylediği ve şarkının sözleriydi. Melekler Mekanı olarak hemen açıklıyorum; Sene bana ederimden ağrılı kederimden fazlasını vermedin diye sözlerin geçtiği parçayı Burcu Tatlıses söylüyor. Parçanın asıl ismi...

Sayfayı Paylaş