gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

burun akıntısı nasıl giderilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

burun akıntısı nasıl giderilir Burun akıntım var bunu nasıl giderebilirim. Bugünlük akıntısı geçsin yeterli arkadaşlarım. Mendil elimde vallahi rezil durumdayım şıpır şıpır yaa :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

burun akıntısı nasıl giderilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÇOcuklarda kabızlık nasıl giderilir ?

ÇOcuklarda kabızlık nasıl giderilir ?

çocuklarda kabızlık nasıl giderilir nasıl geçer kabızlık için neler yemeli ve neler tüketilmeli ? İlaçsız ve kullandığınız bitkisel güzel bir yöntem var ise denediğiniz iyi olur arkadaşlar. Ama lütfen denediğiniz vesonuç aldığınız bir yöntem olsun.
  2. Burun akıntısı nasıl geçer

Burun akıntısı nasıl geçer

burun akıntısı nasıl giderilir burun akıntısı için Hepimizin ara ara ya da sık sık başına gelmiştir burun akıntısı. burun akıntısının bir çıok nedeni vardır ve bu nedenler arasında en meşhur olanıda soğuk algınlıklarıdır. Peki nasıl geçer burun akıntısı; işte onuda şimdi öğreniyoruz Melek'ler:) BURUN – SİNÜS HASTALIKLARI Burun akıntısı, burun kanaması, burun tıkanıklığı, koku alma...
  3. Çatlaklar Nasıl Giderilir

Çatlaklar Nasıl Giderilir

Cilt lekelerinin tahmin edebileceğiniz gibi birçok nedeni var. Ancak en çok bilinen nedenler stres, sağlıksız beslenme, kalitesiz kozmetik malzemeleri kullanma ve hamilelik şeklinde. Eğer cilt lekelerinizden bir an evvel kurtulmak istiyorsanız size sunacağımız basit önerilere göz atmanız faydanıza. İlk olarak sivilcelerinizden kurtulmalısınız. Sitemizde ergenlik sivilceleri başta olmak üzere...
  4. ağız kokusu nasıl giderilir..

ağız kokusu nasıl giderilir..

Merhaba,Bu sorunum yüzünden insan içine çıkamaz oldum.Bir yere gidince biriyle konuşurken şekilden şekile giriyorum.Lütfen bana da yardım edin ağız kokusunu nasıl giderebilirim :(
  5. Burundan kahverengi akıntı gelmesi

Burundan kahverengi akıntı gelmesi

Burundan kanlı su akıntısı gelmesi problemine çok sık rastlanır. Özellikle kaza, darbe, hasar gibi travmatik nedenlerden dolayı burun kanaması çok fazla görülebilmektedir. Burundan kanlı su akıntı ile beraber burun içinde eski kan olarak bilinen kahverengi bir akıntı da gelebilir. Burun kanama problemlerinde, burun içinde kalmış olan eski kan kahverengi bir yapıdadır. Burundan gelen ve kanlı...

Sayfayı Paylaş