gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Büyük ifadeler..

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

ifadeler [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Büyük ifadeler..
    Çok sevimliler teşekkürler:bai:

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Büyük ifadeler..

cok sekerler tskler paylasım için

Büyük ifadeler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn ifadeleri

msn ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sevgi ifadeleri

Sevgi ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Smileyler ifadeler

Smileyler ifadeler

4. Yeni Hareketli Büyük ifadeler

Yeni Hareketli Büyük ifadeler

hareketli büyük ifadeler hareketli büyük avatarlar ifadeler ____[______ __________ ____
  5. Hareketli İfadeler Msn İfadeleri

Hareketli İfadeler Msn İfadeleri

Hareketli İfadeler Msn İfadeleri arıyorum ama hareketli ve simli yaldızlı felan olsun istiyorum bana önerilerinizi bekliyorum:)

Sayfayı Paylaş