gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

c vitamini en çok hangi meyvelerde bulunur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar gripten başımı kaldıramıyorum c vitamini en çok hangi meyvelerde bulunur bu meyvelerin bana isimlerini yazmanız mümkün mü onlardan tüketeyim bari bir türlü geçmiyor şu lanet grip yaaa :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

c vitamini en çok hangi meyvelerde bulunur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. D vitamini hangi meyvelerde bulunur

D vitamini hangi meyvelerde bulunur

d vitamini hangi meyvelerde vardır, hangi meyvelerde bulunur bilgi rica ediyorum.
  2. omega 3 en çok hangi balıkta bulunur

omega 3 en çok hangi balıkta bulunur

Kızlar gebeyim ve omega 3 en yüksek balık tüketmek istiyorum gerçi balık balıktır ama yinede omega üç çok önemliymiş diye duydum sizler ne kullandınız yani hangi balığı yediniz :)
  3. E Vitamini hangi Meyvelerde bulunur

E Vitamini hangi Meyvelerde bulunur

E Vitamini bulunan Meyveler E Vitamini hangi Meyvelerde bulunur Merhaba Melek'lerim bu sayfamızda sizlerle e vitamini içeren meyveleri paylaşıyor ve hangi meyvede hangi besinde ne kadar e vitamini var öğreniyoruz. Et ve meyvede çok az vardır. sebzelerde 90 sıvı yağlarda 50 tahılda 45 yumurtada 10,7 margarinde 10,2 fasulyede 9 koyun ve sığır etinde 1,7 tereyağında 1,6 tavukta 1,6...
  4. K Vitamini En Çok Hangi Besinlerde Bulunur

K Vitamini En Çok Hangi Besinlerde Bulunur

K Vitamini En Çok Hangi Besinlerde Bulunur Merhaba hanımlar size sorum var. Şimdi soruma geçelim K Vitamini En Çok Hangi Besinlerde Bulunur Bu konuda kimler bana cevap yazacaksa bir an önce yazsın lütfen
  5. K Vitamini Hangi Meyvelerde Bulunur ?

K Vitamini Hangi Meyvelerde Bulunur ?

K Vitamini Olan Meyveler Nelerdir K Vitamini Bulunan Besinler Vücut son derece önemli olan vitaminlerden K vitamini hangi besinlerde bulunur, öğrenelim ve tüketmeye çalışalım melekler :) K vitaminin en önemli görevi kanın pıhtılaşması sağlamaktır. K vitamini eksikliğiniz varsa kanın pıhtılaşması sağlanamaz ve bu durum ölümle sonuçlanabilir. K vitamini bazı durumlarda kanamayı önler. K...

Sayfayı Paylaş