gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoy En Yeni Resimleri İle Sizlerle

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 çağatay ulusoyun saç modeli, çağatay ulusoyun yeni resimleri, 2014 çağatay ulusoyun yeni resimleri Şu sıralar Star tv ekranların da Med Cezir de oynayan Çağatay Ulusoy, "Adını Feriha Koydum" dizisin de yakaladığı şöhreti yeni dizisin de yine sürdürmeye devam ediyor. Gençlerin sevgilisi ve adeta idolü haline gelen Çağatay Ulusoy'un yeni imajı ve saç modeli oldukça popüler oldu. Sizlere yakışıklı sanatçının yepyeni resimlerini paylaşıyoruz. Yeni imajın da saçları daha uzun ve doğal bir halde görünen Çağatay, bakalım bundan sonra ki oynayacak olduğu dizide nasıl bir imaj ile karşımıza çıkacak? cagatay ulusoy (1).jpg cagatay ulusoy (2).jpg

ÇAĞATAY ULUSOY'UN RESİM GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Çağatay Ulusoy En Yeni Resimleri İle Sizlerle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emir(Çağatay Ulusoy) resimleri

Emir(Çağatay Ulusoy) resimleri

cağatay ulusoy resimleri çağatay ulusoy çağatay fotoları fotoğrafları cagatay resimleri meleklerim bence çok yakışıklı :utan: oyuncu olarak da süper ... o benimdir o benim :uhu:
  2. Çağatay Ulusoy Un En Sevdiği Renk

Çağatay Ulusoy Un En Sevdiği Renk

adını feriha koydumun yakışılsı benim ve arkadaşlarımın sevgilisi Çağatay Ulusoy Un En Sevdiği Renk acaba hangisi bilen varmı. Çağatay ulusoyla ilgili tüm bilgileri merak ediyorum bir çok bilgi edindim ama bir sevdiği rengi bulamadım. Onuda inş burdan öğrenirim :)
  3. Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi

Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi

Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’ın Yeni Dizisi Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere üzücün bir haberimiz olacak ve bunun ardından da güzel bir haber vereceğiz :) Adını Feriha Koydum dizisi bu sezon bitiyor ve Çağatay Ulusoy Pelin Karan yeni dizi de rol alıyor. Stephenie Meyer'in Twilight adlı eseri yerli dizi oluyor. Tüm dünyada...
  4. Zaman Tüneli Kapakları Çağatay Ulusoy resimleri istiyorum

Zaman Tüneli Kapakları Çağatay Ulusoy resimleri istiyorum

Selam arkadaşlar Facebook Zaman Tüneli için sizlerden mümkünse Çağatay Ulusoy resimleri istiyorum ve ayrıca şimdiden Zaman Tüneli Kapakları Çağatay Ulusoy resimleri için tşk ederim.
  5. Çağatay Ulusoy İle Serenay Sarıkaya'nın Evleri Nerede?

Çağatay Ulusoy İle Serenay Sarıkaya'nın Evleri Nerede?

çağatay ulusoy haberleri, serenay sarıkaya haberleri, çağatay ulusoy serenay sarıkaya Sevgili melekler, bildiğiniz gibi iki ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy aşk yaşıyorlar. Çiftin birlikte paylaştıkları evin Tuzla'da olduğu ortaya çıktı. İddiaya göre Star TV'de yayınlanan "Medcezir" dizisinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy 1 ay önce aşk...

Sayfayı Paylaş