gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çağatay Ulusoy biyografisi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çağatay Ulusoy kimdir, Çağatay Ulusoy un hayatı
    GEnç kızların yeni ve yakışıklı gözdesi Çağatay Ulusoy'un biyografi bilgilerini, Çağatay Ulusoy hayranları için bu yazımızda paylaşıma sunuyoruz Melek'ler.

Çağatay Ulusoy'un Doğum Yeri İstanbul Çağatay Ulusoy'un Doğum Tarihi: 1990'dır

Çağatay Ulusoy'un Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Devam Ediyor

Çağatay Ulusoy'un Boyu: 190 cm dir

Çağatay Ulusoy 1990 senesinde doğmuştur. Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 yılında İstanbul’da doğduğunu söyleyenler var.

Çağatay Ulusoy 2010 Best model birincisidir.Çağatay Ulusoy 1,90 cm boyuna sahip.

Çağatay ulusoy İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde öğrenimini sürdürmekte.

Çağatay Ulusoy rol aldığı Adını Feriha Koydum Ile de bir bakıma televizyon dünyasına da merhaba dedi.

Çağatay Ulusoy Şu andada bildiğiniz gibi Adını Feriha Koydum dizisinde Emir karakterine can vermekte.Çağatay Ulusoy ileride daha iyi projeler ve filmlere imza atıcak gibi görünüyor....

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çağatay ulusoy benim bebeğim aşkım aşkım bebeğim güzelim canım kanım ben 16 yaşındayım o benim birtanem

Çağatay Ulusoy biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  2. Twitter Çağatay Ulusoy

Twitter Çağatay Ulusoy

Twitter Çağatay Ulusoy Merhaba sizden Çağatay Ulusoy Twitter adresini istiyorum ama lütfen gerçek adresi olsun.
  3. Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı? Kızlar Çağatay Ulusoy un hangi takımı tuttuğunu merak ediyorum siz biliyor musunuz acaba?
  4. Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı hakkında bilgi verir misiniz bana kızlar.
  5. Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, med cezir çağatay ulusoy Sevgili melekler, Med Cezir dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy balkondan düştü. Rol gereği balkona tırmanması gereken Ulusoy, bu çekim sırasında düştü. Ayak bileğini inciten Çağatay Ulusoy'a sete giden doktor müdahale etti. Çağatay Ulusoy 2 saatlik aradan sonra çekimi ayağı bandajlı halde sürdürdü.

Sayfayı Paylaş