gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çalınan hotmailimi nasıl geri alacağım yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar hotmailim çalındı ne olur yardım edin ben nasıl geri alacağım hotmalimi, bilen varmı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Aşağıda bulunan adrese girin ve parolanızı sıfırlayın.
    Parola sıfırlama

Bu işlemin ardından karlınıza bir form çıkacak bu formdaki bilgileri hatırlamanız gerekiyor. Yani ilk hesabınızı aldığınızda girdiğiniz bilgilerin hepsini bilip doldurmanız durumunda hesabınızı geri alabilirsiniz.

Eğer bu bilgileri hatırlamıyorsanız hesabınızı geri almak mümkün değildir.

çalınan hotmailimi nasıl geri alacağım yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalınan Facebook Hesabı Facebook Sayfası Nasıl Geri Alınır?

Çalınan Facebook Hesabı Facebook Sayfası Nasıl Geri Alınır?

çalınan facebook hesabı nasıl geri alınır çalınan facebook sayfası nasıl geri alınır ne yapmak gerekir yapılması gerekenler facebook sayfası çalınmaması için önlemler ile ilgili bilgiler burada melekler Facebook hesabı ve facebook sayfası çalmanın T:C: yasalarına göre suç teşkil ettiğini öncelikli olarak belirtelim melekler :) Yani şimdiden bu gibi şeyleri espri olsun diye yapmak isteyenlerin...
  2. Çalınan eposta adresimi nasıl geri alabilirim yardım

Çalınan eposta adresimi nasıl geri alabilirim yardım

Arkadaşlar selamlar. Beni mbir e post aadresim çalındı ve ona ihtiyacım var, geri almam lazım.Ne yapmalıyım yardım edin lütfen :/
  3. Çalınan face sayfamı nasıl geri alırım

Çalınan face sayfamı nasıl geri alırım

Face sayfası çalınanlara ben de dahyil oldum ve sinir olmuş vaziyetteyim. Arkdaaşım geri alamazsın diyor ama mutlak vardır bir yolu herhalde. Var mı bilgisi olan bana yardım edebilecek birisi ? :(
  4. Face Hesabım Kapatıldı Nasıl Geri Alacağım?

Face Hesabım Kapatıldı Nasıl Geri Alacağım?

facebook hesabım kapandı facebook hesabım kapatıldı nasıl geri alabilirim Sevgili melekler, bilmediğiniz bir sebeple facebook sayfanız kapandıysa ve tekrar nasıl oturumunuzu açabileceğinizi bilmiyorsanız, işte bu sorunun çözümüyle ilgili bilgiler bu sayfamızda... Eğer Facebook Hesabınız kapatılmış ise biliyorsunuzki giriş yapamazsınız ve kimse hesabınızı göremez. Facebook Bir hesabın...
  5. Çalınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Çalınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Alınır?

twitter hesabım çalındı, çalınan twitter hesabını geri alma, çalınan twitter hesabı Sevgili melekler, sosyal paylaşım ağlarında kullandığınız hesaplarda şifrenizi son derece güvenli seçmeniz ve kimseyle paylaşmamanız gerekmektedirç Zira hesabınız istemediğiniz kişilerin eline geçer ve başınızı ağrıtabilir. Eğer twitter hesabınız çalındıysa ne yapmanız gerekiyor, bu konuda sizlere yardımcı...

Sayfayı Paylaş