gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Can Bonomo Eurovision'dan ayrıldı mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Can Bonomo Eurovision'dan ayrıldı mı? Arkadaşlar duyduğum kadarıyla Can Bonomo Eurovision'dan ayrılmış bu doğrumu ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Can Bonomo Eurovision şarkı yarışmasından çıkarıldı iddiası
    2012 yılında Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek olan Can Bonomo'nun bugün bazı çevrelerden gelen şok bir haberle, Bakü'de yapılacak olan Eurovision şarkı yarışmasından çıkarıldığı konusu gündeme bomba gibi düştü.

Bu konu hakkında TRT henüz bir basın açıklaması yapmazken, Can Bonomo'nun yakın çevresi bu kararın kendisi tarafından değil, resmi kurumlar tarafından alındığını belirtti.

Can Bonomo, internet sielerine düşen bu haberi kendi resmi sitesinden duyurmadı, ancak yakın çevresine "nedenin ne olduğunu tahmin ettiğini" söyledi. Kendisine ulaştığımız Can Bonomo konuyla ilgili üzgün olduğu ve henüz konuşmak istemediğini, TRT 'nin konuya açıklık getirmesi gerektiğini, ancak bundan sonra konuyla ilgili açıklama yapabileceğini belirterek suskunluğunu korudu. Yetkili kurumların bugun akşam saatlerinde bir açıklama yapması bekleniyor.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Can Bonomo Eurovision'dan ayrıldı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Bonomo Eurovision'da Kaçıncı Olur ?

Can Bonomo Eurovision'da Kaçıncı Olur ?

Aslında bu konuyu anket olarak yazacaktım ama, düşündüm konu olarak açmaya karar verdim. Ön yargılı olmamak adına öncelikle Can Bonomo'yu araştırdım. E araştırmak zorunda kaldım, zira daha önceden hiç bir şekilde ne adını ne şanını duymuş değildim. Yinede araştırayım, yaptığı müzik türünü bir dinleyeyim, belkide adam iyi söylüyordur, TRT seçmiş ise vardır bir bildiği dedim ve dinledim......
  2. can bonomonun sevgilisi var mı ?

can bonomonun sevgilisi var mı ?

Arkadaşlarım 23 yaşında olduğunu öğrendiğim can bonomonin sevgilisi kim daha doğrusu var mı ?
  3. Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Kızlar şarkıyı hazırlamış ve TRT ye vermiş diyorlar üç şarkı vermiş acaba şarkısı hangisi dinleyebilir miyiz yada sözleri var mı ingilizce mi türkçe mi yapmış acaba meraklandım şimdi bak :)
  4. Can Bonomo Eurovision'da Başarılı Olacak mı anket

Can Bonomo Eurovision'da Başarılı Olacak mı anket

Can Bonomo Eurovision'da Başarılı Olacak mı? Merhaba Sevgili Melek'ler bu sene ki Eurovision yarışmasında bizi temsil edecek olan Can Bonomo sizce başarılı oalcak mı? Bu konuda ki görüşlerinizi bildirin ve şıkları oylayın Melek'lerim.
  5. Can Bonomo Eurovision şarkı yarışmasından neden ayrıldı?

Can Bonomo Eurovision şarkı yarışmasından neden ayrıldı?

Can Bonomo Eurovision şarkı yarışmasından neden ayrıldı? Selam arkadaşlar Can Bonomo Eurovisiondan ayrılmış neden acaba?

Sayfayı Paylaş