gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

canım acıyorr....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: şuan konuşamayacak kadar kötüyüm kızlarr ondan kusuruma bakmayınn....sadece biraz omuzlarınızda aglamak istedim....

2. siirsevdalisi

siirsevdalisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Egerki fayda edecekse agla egerki degecekse agla cocuklar gibi utanmadan agla..
    Amaki degmeyen bir insan icin göz yasi dökecesen sakin sakin sakin ...

3. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    canımmm benim sorun ne bilmiyorum ama inş geçer diyorummmm allah yardımcın olsun eğer değmecek biri içinsede ağlama ayrıcaa

4. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    deymez mi yaa o benim:uhu::uhu: herşeyimm .....

5. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    inşallah canım inşallah........

6. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    o çok sevdiğim o sevgisini içime sıgdıramadıgım adam bugün bana bende yoksun dedi.....
    neden olarakta gecen sene bayramda ayrıydık sevdiğimle o sıra alt komşumun ogluu bana seviyorumm seni diye mesajlarr attı bende gökhanımı sevdiğimi dedim sonra cocuk tanış oldugundan bir kaç mesaj daha konuştukk konuştugumuzda gökhanımla ne zaman evlenecegimizdi...onu ne kadar sevdiğimdi....bu konuşma 15 dk yı gecmez....
    ama gelin görün kiii bu davranışım beni sevdiğimden ettiii ona göre cevap yazmam bilee hata ona göre ben ona sadık kalamamışım :18::18:
    o gün den sonra iyice kafayı yedi sevdiğim her kızın taşıyamayacagı cok laf dedi ama sevmişim bir kere bu zmana kadar sabır ettim gecer o haklı dedim onun acısından bakmaya calıştım....ve bugün eve bırakırken o cocugu gördüü ve ipler koptuu .....
    bana ben o cocukla konuşan kızla yapamam dedi bende yoksunn bittin dediii....ve o cokkk sevdiğim adam herşeyim beni bıraktıı...gitme dedimm yalvardımm gururumu ayaklar altına aldımm aslında onun için herşeye deger ....
    canımdan can cekiliyorr....:18::18:en kötüsü de bir daha olmayacak senden nefret ediyorum diye bana bagırmasıydı.....ben bitttim yaa bu defa .....dogum günümde bayramda onsuz olacagımm ....

7. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    çok kötü bir olay olmuş senin için canm insann sevdiği insandan ayrı olması ne demek çok iyi bilirim Allah yardımcın olsun zamana bırak herşeyi belkide bu zaman zarfında düzelir tekrar herşey ama yinede herşeye rağmen aranız düzelsede o laflarıda unutmayacğına adım gibi eminim çünkü insana sevdiğiinin söylediği sözler bir ok gibi saplanır

8. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ahh canım yaa keşke hiç bilmeseydinnn sevdiğinden ayrı olmanın acısını...inşallah düzelirrr onsuz hele onun asker arefesinde ondan 1 dk ayrı kalmak istemiyorumm boguluyorum şuann sankii....öle bir yapım var kii daha dogrusu öle bir sevgim var kii ona karşııı bir aşkım desinnn bırak dediği lafları unutmak o istesinn canımı bile veririm...
    evet şuan nereye dönsem o sözlerr yatamıyorumm gözümü yumdugumda dediklerii aklıma geliyorr ama asıl canımı yakan asıl beniii yıkan onsuzlukk.....

9. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet canm Allah senin durumunda olan herkese sabır varsin inş gerçekten insanın sevdiğinden bir dakika bile ayrı olması çok zor anlatılamayacak kadar üzücü bir durum şu an malesef ki senin elinden birşey gelmiyor tek elden gelen şimdilik sabır etmen ve beklemen bu bekleme içerisinde de kendini üzmemeye yıpratmamaya çalış Allah sana bu zaman çerçevesi içerisinde sabır ve kolaylık versin inş bunu en içten dilekelrimle söylüyorum inş en kısa zamanda herşey düzelir ve barşırsınız bizler senin bu zor zamannda yanındayız

10. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet canm Allah senin durumunda olan herkese sabır varsin inş gerçekten insanın sevdiğinden bir dakika bile ayrı olması çok zor anlatılamayacak kadar üzücü bir durum şu an malesef ki senin elinden birşey gelmiyor tek elden gelen şimdilik sabır etmen ve beklemen bu bekleme içerisinde de kendini üzmemeye yıpratmamaya çalış Allah sana bu zaman çerçevesi içerisinde sabır ve kolaylık versin inş bunu en içten dilekelrimle söylüyorum inş en kısa zamanda herşey düzelir ve barşırsınız bizler senin bu zor zamannda yanındayız

11. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm benim yazını yeni okudum içim acıdı inan :( seni çok iyi anlıyorum gamselim çok üzüldüm uzun uzun konuşmak istiyorum seninle güçlü ol canım ne olur forum açık olucak seni bekliycem....

12. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canım benimm ya bence sinir anında öyle sölemiştir.Senin yaptığın yanlış birşey yok düşünse anlayacaktır oda ne olur bu kadar üzme kendini bu acıyı çok iyi biliyorum ben :( Allah hiçkimseye yaşatmasın :( keşke biz de yaşamamış olsaydık :(

13. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hep güzel düşün canım, karanlığa değil ışığa doğru bak. yaşanan herşeyde bir neden var hayatta, bu neden belki sizi daha çok yakınlaştırmak sevginin değerini anlamak belki de tamamen koparmak ama bir neden var mutlaka, sen herşeyin çok güzel olacağına inan ve olacak tatlım...

14. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ya cok üzüldüm ins en kisa zamanda düzelir araniz seven insan affetmeyi bilmeli gerci affedilecek birsey yapmamissin ama bazen erkeklere derdini anlatamazsin suda kötü ki sana inanmamis güvenmiyor güven olmazsa sevgi ask yürümez cnm önce sana güvenmeyi bilcek karsliklik konusun seni dinlemesi gerekiyor sen onu bu kadar severken kiskanclik yapip bitirmesi büyük haksizlik sana, gerekirse evine git is yerine git ama konus bitecekse bitsin son kezde olsa beni dinlemelisin bunu bana borclusun de hayirli haberlerini bekliyorum cnmm a.e.o offfffffff sinirlendim yaaaa büyük bir haksizlik

15. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ahh canım benim yaa inan hiç bişey yapamıyorum yatıp sürekli aglıyorum evet konuşmaya cok ihtiyacım var canım....

canım acıyorr.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Camdan Cama

Hakan Peker - Camdan Cama

Daha henüz tanışmadık Bir kez gördüm camdan cama Şöyle birazcık bakıştık Gönül verdim ben sana (Aşık oldum ben sana) Camdan cama ahh Camdan cama ahh Aşık oldum hemen sana Gördüm sevdim camdan cama Karabiber gibi yüzün Pekde sade yok hiç sözün Canımı aldı o gülüşün Gönül verdim ben sana (Aşık oldum ben sana)
  2. canım

canım

slm iş ve kariyer buna bakarmısın rica etsem:melek:
  3. Cansın Candasın

Cansın Candasın

Sen benim hüzün yanımsın.. Güneşin vurmadığı gölgede kalan yanım. Kimselerin bilmediği kendime sakladığım. En çok ayazda kalmış olup da rüzgara savuramadığım, alıp alıp defalarca sineme sardığım yanımsın. En çok kanayan yarama sarmaya çalıştığımsın. Sardıkça kanayan kanadıkça sardığımsın… Sen benim hüzün yanımsın..Her doğan günle bir kez daha ümidimi yıkan tarafımsın. “Olmadı olmayacak”...
  4. canım...

canım...

*** aşkım seni çok seviyorum çokda özledim hayatım herşeyimsin:dilektut:*** M&V
  5. canım yanıyor

canım yanıyor

ya ben staj olduğum yerde çalıştığım kşiye aşık oldum. bunuda en ii arkadaşıma söyledim. sonra çocuğun sevgilisi olduğunu duydum bende ağlarken oradan bir abi gördü sordu söylemedm. sonra en ii arkadaşıma gitmiş o senn söylmeni istedi demiş. o da hemen söylemiş sonra bu çocuğa gidip bu seni seviyor demiş çocuk bütün gün yüzüme çok kötü baktı. bana ters ters konuştu. şefe gitti bunu...

Sayfayı Paylaş