gebe
  1. burse25

burse25 Forum Okuru

canım sıkılıyo ne yapa bilirim

Konu, 'Çöplük' kısmında burse25 tarafından paylaşıldı.

canım sıkılıyo ne yapa bilirim

2. cücük

cücük Forum Okuru

kendine bir hobby araya bilirsin...
    el isleri, kitap okumak, bulmaca cöze bilirsin, meleklerle sohbet edebilirsin.
    disariya cikip yürüyüs yapa bilirsin, alis verise cika bilirsin, spor yapa bilirsin. müzik acik göbek ata bilirsin...
    arkadaslarini arayip sohbet ede bilirsin, onlarla bulusa bilirsin, hayal kura bilirsin....
    daha neler neler...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Havalar döndü harika bi hava var tüm yurtta gezebilirsin dışarıda. En azından bu günlük can sıkıntın gider :)

4. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Bende her pazar olduğu gibi yine evdeyim bende sıkılıyom gel beraber sıkılalım hahaha

SadmiN bunu beğendi.
canım sıkılıyo ne yapa bilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. canım azcık bısey yaptım

canım azcık bısey yaptım

yuksel bey benı ısten cıkarttıgınız gun butun dosyaların yerını karıstırdım ve bılgısayardakı lıstelerı sıldımmm eeeee sızde son maasımı vermedınız yanııı...... tamer msn ındekı bılgılerı ben sılmıstım uzgunum hataydı zaten nasıl kactıgımı hatırlamıyom.bıde kız arkadasının resımlerınıde ben sıldım napım kızı gozum tutmamıstı canım ıyılıgım ıcın yanı..... tamercım ayrıca okul...
  2. Sagopa Kajmer - Ne Bilirsin

Sagopa Kajmer - Ne Bilirsin

Kolera Verse: Dik bir yokuş hayat, başında Azrailiyle bekleyen Azrail melekten korkma! O bir emri yerine getiren Terbiyelen ahdini hatırla, kıyametten önce bir Kıyamet kopsa Allah'ım şükür sana, kavuş bana Her gün korkuyu tanıdığım ilk günüm Her dün sana yaklaştı bir bölüm Her hüzün sorularıma bir çözüm Sana yürüdüm, Hak sürüm sürüm Kalbim saklı kalmış bir cürüm. Ey benim başımı alıp...
  3. BiLir Misin Canımdan Geçmenin, Candan Geçmenin YoLunu?

BiLir Misin Canımdan Geçmenin, Candan Geçmenin YoLunu?

Bilir misin yar ? Bilir misin şarkıların her notasına seni hapsetmişken, yasaklanmış şarkılarla yaşamanın ne demek olduğunu ? Bilir misin ruhum gözyaşlarıyla beslenirken, nehirleri kurumuş bir şehirde nefes almanın ne denli zor olduğunu ? Ben biliyorum yar… Biliyorum soluksuz adım atmayı, biliyorum pınarsız çağlayanlar gibi akmayı… Hisseder misin yar? Hisseder misin kana bulanmış...
  4. Dost nedir bilir misin?

Dost nedir bilir misin?

dost nedir bilirmisin dost nedir dostluk bilirmisin hakiki dostluk Bazı arkadaşlarınız zaaflarınızı öğrenmeye çalışır, bulur ve kullanır.. Bazı arkadaşlarınız da zevklerinizi tespit eder, onlara hitap etmeye uğraşır. Bazı arkadaşlarınız zayıflıklarınızı görür başınıza kakınç eder.. Bazı arkadaşlarınız da zayıflıklarınızı bilir, örtmeye çalışır.. Bazı arkadaşlarınız hazlarınızı kullanarak,...
  5. ağda yaptım canım yanıyor

ağda yaptım canım yanıyor

göğüs kıllarımı ağda ile aldım fakat sonrasında atlet bile giyerken canım çok yanıyor ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş