gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cem Karaca'dan Muhteşem Islak Islak Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cem karaca ıslak ıslak cem karaca

ıslak ıslak şarkı sözü

Sevgili melekler, yıllar önce kaybettiğimiz Cem Karaca'nın birbirinden güzel şarkıları arasında bana göre en güzellerinin başında gelen Islak Islak şarkı sözü ile karşınızdayız. Bu şarkı son olarak yeni Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde Selim karakteri tarafından da söylendi.

Islak Islak

Gecenin nemi düşmüş gözlerine
    Ne olur ıslak ıslak bakma öyle
    Gecenin nemi düşmüş gözlerine
    Saçını dök sineme derdini söyle
    Yeterki ıslak ıslak bakma öyle
    Saçını dök sineme derdini söyle
    Sürerim buluta tarlaları
    Yağmurları kelep göğün göğsüler
    Güneşte demlerim serin çaylığı
    Yüreğimden süzen öyle bilirim
    Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım
    Ben feleğin tekerine çomak sokarım
    Sürerim buluta tarlaları
    Yağmurları kelep göğün göğsüler
    Güneşte demlerim serin çaplığı
    Yüreğimden süzen öyle bilirim
    Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım
    Ben feleğin tekerine çomak sokarım

Cem Karaca

Cem Karaca'dan Muhteşem Islak Islak Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Islak Islak

Islak Islak

Islak Islak Cem Karaca Gecenin nemini düşmüş gözlerine Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Saçını dök sineme derdini söyle Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Sürerim buluttan tarlaları Yağmurlar ekerim göğün göğsüne Güneşte demlerim senin çayını Yüreğimden süzer öyle veririm Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım Ben feleğin tekerine çomak sokarım Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
  2. Cem Karaca - Islak Islak

Cem Karaca - Islak Islak

gecenin nemi mı düşmüş gözlerine ne olur ıslak ıslak bakma öyle saçını dok sineme derdini söyle yeter ki ıslak ıslak bakma öyle sürerim buluttan tarlaları yağmurlar ekerim göğün göğsüne güneşte demlerim senin çayını yüreğimden suzer öyle veririm ben feleğin şu çarkına çomak sokarım ben feleğin tekerine çomak sokarım yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
  3. ıslak kek

ıslak kek

Malzemeler 4 adet yumurta 2 su bardağı toz şeker 1 su bardağı sıvı yağ 2 su bardağı süt 3 yemek kaşığı kakao Aldığı kadar un 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya Ekstra Sos İçin 1,5 su bardağı toz şeker 1,5 su bardağı süt 1/2 su bardağı sıvı yağ 2 yemek kaşığı kakao Yapılışı Öncelikle yumurta ve şekeri iyice çırpın. Sonra sıvı yağı, sütü, kakaoyu ve diğer malzemeleri karıştırın. Kek...
  4. O Ses Türkiye Özer Balkan Islak Islak şarkı sözü

O Ses Türkiye Özer Balkan Islak Islak şarkı sözü

Özer Balkan 8 ocakta söylediği şarkı O Ses Türkiye Özer Balkan 8 Ocak 8 Ocak akşamı O Ses Türkiye yarışmasında Özer Balkan'ın seslendirdiği Islak Islak şarkısının sözlerini, bu sayfamızda tüm sevenler ve ıslak ıslak bakanlar için paylaşıyoruz Melek'ler:) Özer Balkan Islak Islak şarkı sözü Gecenin nemi mi düşmüş gözlerine? Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Saçını dök sineme derdini söyle...

Sayfayı Paylaş