gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O Ses Türkiye Özer Balkan Islak Islak şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Özer Balkan 8 ocakta söylediği şarkı O Ses Türkiye Özer Balkan 8 Ocak

8 Ocak akşamı O Ses Türkiye yarışmasında Özer Balkan'ın seslendirdiği Islak Islak şarkısının sözlerini, bu sayfamızda tüm sevenler ve ıslak ıslak bakanlar için paylaşıyoruz Melek'ler:)

Özer Balkan Islak Islak şarkı sözü

Gecenin nemi mi düşmüş gözlerine?
    Ne olur ıslak ıslak bakma öyle
    Saçını dök sineme derdini söyle
    Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
    Sürerim buluttan tarlaları
    Yağmurlar ekerim göğün göğsüne
    Güneşte demlerim senin çayını
    Yüreğimden süzer öyle veririm
    Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım
    Ben feleğin tekerine çomak sokarım
    Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
    ne olur ıslak ıslak bakma öyle

O Ses Türkiye Özer Balkan Islak Islak şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özer Balkan Islak Islak şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Özer Balkan Islak Islak şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

arkadaşlar acil Özer Balkan Islak Islak şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak o şarkının sözleri lazım:D
  2. O Ses Türkiye Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden şarkı sözü

O Ses Türkiye Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden şarkı sözü

Dicle Olcay 8 Ocakta söylediği şarkı Yine Yeni yeniden O Ses Türkiye Dicle Olcay 8 Ocak Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden şarkı sözü O Ses Türkiye yarışmasında Dicle Olcay'ın seslendirdiği Yine Yeni Yeniden adlı şarkının sözlerini, bu sayfamızda Dicle Olcay'ı sevenler için ve Yine Yeni Yeniden şarkısını sevenler için paylaşıyoruz :) Yüreğimdeki fırtına dinmedi hala Titrerdim,isterdim seni...
  3. O Ses Türkiye Zeynep Türköz Kar Beyaz şarkı sözü

O Ses Türkiye Zeynep Türköz Kar Beyaz şarkı sözü

Zeynep Türköz 8 ocakta söylediği şarkı Kar Beyaz sözleri O Ses Türkiye Zeynep Türköz 8 Ocak Kar Beyaz şarkı sözü Benimde çok sevdiğim bir şarkıdır "Kar Beyazdır ölüm, ellerinden gülüm" adlı şarkıyı O Ses Türkiye yarışmasında Zeynep Türköz çok güzel seslendirdi, bende o şarkının sözklerini sizlerkle paylaşmak istiyorum Melek'lerim. Hasret vuruyor gecenin koynunda Anılar...
  4. O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü

O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü

O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü 8 Ocak Fırat Akçan 8 ocakta söylediği şarkı O Ses Türkiye Dile Kolay şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda O Ses türkiye yarışmasında Fırat Akçan'ın seslendirdiği Dile Kolay adlı şarkının sözlerini, sizlerle paylaşıyoruz. Ağlıyorsun derdin mi var Aşık mısın benim kadar Çaresini kimler arar Bu aşk neler neler yapar...
  5. Cem Karaca'dan Muhteşem Islak Islak Şarkısının Sözleri

Cem Karaca'dan Muhteşem Islak Islak Şarkısının Sözleri

cem karaca ıslak ıslak cem karaca ıslak ıslak şarkı sözü Sevgili melekler, yıllar önce kaybettiğimiz Cem Karaca'nın birbirinden güzel şarkıları arasında bana göre en güzellerinin başında gelen Islak Islak şarkı sözü ile karşınızdayız. Bu şarkı son olarak yeni Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde Selim karakteri tarafından da söylendi. Islak Islak Gecenin nemi düşmüş gözlerine Ne olur...

Sayfayı Paylaş