gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cem Kılıç Kimdir?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cem kılıç kimdir cem kılıç, kimdir, hayatı, biyografisi, oynadığı filmler, ile ilgili bilgiler burada melekler

Doğum tarihi: 04.01.1978

Doğum yeri: Ankara

Cem Kılıç, 04.01.1978 tarihinde Ankara'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlayan Cem Kılıç üniversite eğitimi için Amerika’da American Alfred Univercity’de Medya İletişim okumuştur. Cem Kılıç oyunculuğunun yanı sıra gece klüplerinde sahneye çıkıp , şarkı söylemektedir. Birçok dizi ve filmde rol alan yakışıklı oyuncu Ekmek Teknesi’nde ki Korkut rol ile izleyenler tarafından tanındı.

Cem Kılıç Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Kılıç - Düşüyorum

Cem Kılıç - Düşüyorum

Kıyametim felaketim Yeter bittim dön sana yenildim Yorgun yüreğim Uçurum kanadı gözlerin Düşüyorum Tutunup yine, sana dönüyorum Geceler kör dilsiz Yaşanmıyor sensiz Yüreğim kelepçe Yanıyorum ateşlerde
  2. Cem Kılıç - Çarpa Çarpa

Cem Kılıç - Çarpa Çarpa

Çarpa çarpa geliyor Yine aklı baştan alıyor Gönlü olsada kalbi açsada Bildiğini okuyor Sana belki böylesi kolay Güzelim inan bana bu aşk bir olay Zalim olsa da hain olsa da Alemi kışkırtıyor İncilerimi dökülür Saçı iki yerden örülür O ince belinde bükülür Yolun sonunda vay aman Aman aman Sırasımı şimdi bunların Sıraya dizildi kurbanlarım Oyalama beynimi boyalama Sallanma...
  3. Cem Kılıç - Aşka Davet

Cem Kılıç - Aşka Davet

Ne yeri ne zamanı var Buldun mu sen aşkı al Biranda unuttuk bak herşeyi Biz seninle Dans et seviş benimle Yol aldı sevda şimdi Aşk benim gözlerimde Dans et seviş benimle Yakalamışken bu anı Yakalamışken gel gel gel Aşk bende Hadi uzatma da gel bu gece Aşk bende Günahlarından arın sende Aşk bende Kırk yılda bir çarpar kalpler böyle Kime ne düşünme Yine de vazgeçme Hadi sen...
  4. Cem Kılıç - Arsızca

Cem Kılıç - Arsızca

Ara dur dur dur Uğraşamam zor olur Çok fazla yüz veremem sonra musallat olur Hadi vur vur vur Çapkınım yüzüme vur Yakışıklı erkekler böyledir, böyle olur Bazen kadın gibi, bazen erkek gibi Ne istediğimi bir bakışımla çözmeli Bir anda sevişirim, o anı hissetmeli Sıkıldım git deyince, arsızca direnmeli Ortalık kız kaynıyor, esmer sarı Çıtırlar sardı, sana mı kaldım cadı Ara dur...
  5. Cem Kılıç kimdir, hayatı, biografisi bilinmeyenleri

Cem Kılıç kimdir, hayatı, biografisi bilinmeyenleri

Geçen bi hatunla birlikteymiş cem kılıç bende onu bi kaç diziden hatırlıyorum da bununla alakalı yardımcı olurmusunuz kimdir hayatı biografiki kaç kilo hangi yılda doğdu :D Hayır iyi ise kendime alacam :D:D:D

Sayfayı Paylaş