gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

cem uzan msnenize gelsin

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

cem uzan msnenize gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem uzan admin olursa

cem uzan admin olursa

Cem uzan Admin olursa.. Eğer Beni admin yaparsanız user ler 1. sınıf muamele görecekler *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım *Eğer Beni admin yaparsanız mazot 1 Ytl olacak (ne alakaysa) *Eğer Beni admin yaparsanız foruma havuz yapacam hem yazacaksınız hem serinleyeceksiniz *Eğer Beni admin yaparsanız Cimbom...
  2. Cem Adrian Kimler Geldi Kimler Geçti

Cem Adrian Kimler Geldi Kimler Geçti

bilmem ki bu akşam sen de bir hoş musun içmeden hatıralardan sarhoş musun ellerin sanki bak hala ellerimde yanıyor duyuyor musun dostlar seni söylüyor sahi mutsuz musun bu yolda dönüş yok sen bilmiyor musun herşey gönlünce olmaz demiştim sana kaderden kaçılmaz görüyorsun kimler geldi hayatımdan kimler geçti hiçbirisi hasretini gidermedi en güzeli senin...
  3. grup hepsi msnenize gelsin istermisiniz

grup hepsi msnenize gelsin istermisiniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. cem uzan der`ki

cem uzan der`ki

Cem Uzan der ki ; Herkes Uzman Üye olacak ! İmzaya resim koyamama olayı ortadan kalkacak! Üyeler rahatlayacak .. Cem Uzan der ki ; Üye olan herkes otomatik olarak +1000 rep puani ile foruma katılacak!
  5. cem uzan başbakan adayı olursa

cem uzan başbakan adayı olursa

haftasonu tatili 3 gün olacak -rio karnavalı türkiyede düzenlenecek -üç korner bir penaltı olacak -iddia kuponları yatmayacak,paso tutacak -ajdar geri gelmemek üzere antartikaya gönderilecek -star yine benim olacak -türk kızları gidecek rus kızları gelecek -sakızlar kaybolmayacak -düğünlerde zorla halaya kaldırmak yasaklanacak *-araba yıkattığınız gün yağmur yağmayacak...

Sayfayı Paylaş