gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yine mi sen yinemi sen Ne istiyorsun benden Herşeyimi aldın zaten
    Sevemem seni yeniden

Kaçtım senden kurtulamadım
    Maksadın ne anlayamadım
    Ölen aşka can verilmez
    Bunu sana anlatamadım

Yine mi sen yinemi sen
    Düştün artık gözümden
    Bir gün huzur bulamadım
    İnan senin yüzünden

Kaçtım senden kurtulamadım
    Maksadın ne anlayamadım
    Ölen aşka can verilmez
    Bunu sana anlatamadım

Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Sevecek Misin?

Cengiz Kurtoğlu - Sevecek Misin?

SÖz Ver Bana Sende Sevecekmİsİn Sevdami Cefami Çekecekmİsİn ÖlÜm Aci Dertler Çok Zor Olsada Bu Garİbİn Yolunda Ölecekmİsİn Denİzler Deryalar Yetmez AŞkima Anla Benİ MeleĞİm Allah AŞkina Bİr Zehİr Gİbİ Gİrdİn Gİrdİn Kanima Sende Benİ Benİ Artik Sevecekmİsİn GÜlÜŞÜn BakiŞin ÖldÜrÜr Benİ O Edan O Nazin Erİtİr Benİ Bİr Tek Senİn YÜzÜn GÜldÜrÜr Benİ Sende Benİm Derdİmİ Çekecekmİsİn Denİzler...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Heves Mi Kaldı

Cengiz Kurtoğlu - Heves Mi Kaldı

bu aşkın alevini küle döndürdün yüreğimi yakacak ateş mi kaldı sen de beni terkedip gittikten sonra yarınıma doğacak güneş mi kaldı güzel derlerdi çocukken aşka sanki uçarmış tutulan aşka anlatılanlar başka yaşanan başka bir daha sevmek için heves mi kaldı o eski hatıralar rahat bırakmaz hiç bitmeyen hasretin aklımdan çıkmaz anladım ki birtanem sensiz yaşanmaz huzurla aldığım bir nefes mi...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Hani Sen Benimdin

Cengiz Kurtoğlu - Hani Sen Benimdin

Güvenmiştim, inanmıştım O güzel sözlerine Yanılmışım, aldınmışım Ağlıyorum halime Sen de bir gün seversen Allahından bulasın Sen benim aşkımı Sen duygularımı Çalan bir yalancısın Hani sen benimdin Hani gözbebeğimdin Hani en çok beni sevmiştin Hani ben canındım, Ekmeğin aşındım Nerde sözlerin yalancı
  4. Cengiz Kurtoğlu - Gelir Mi Bilmem

Cengiz Kurtoğlu - Gelir Mi Bilmem

Bİr Haber Vermeden HİÇ GÖrÜnmeden Sevgİlİm AyrilmiŞ GİtmİŞ Bu Yerden Elİne Yabanci Bİr El DeĞmeden AŞkimi Duyarda Gelİr Mİ Bİlmem Gİderken Yollarda Aci DuymuŞtur GÜzel GÖzlerİne YaŞlar DolmuŞtur Belkİde GİttİĞİne PİŞman OlmuŞtur AŞkimi Duyarda Gelİr Mİ Bİlmem Bİr SaÇlari Vardi Yosun Kokardi Sevgİsİ Kalbİmde DaĞlar Kadardi GÜlÜnce GÖzlerİ IŞik SaÇardi AŞkimi Duyarda Gelİr Mİ Bİlmem Gİderken...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Olur da birgün beni terkedersen eğer Son defa kapımı çal, çal da öyle git Gözlerim yaşla dolu yüreğim sana hasret İstersen beni de vur, vur da öyle git Aşkımsın sen, gecelerde Yüreğimde, bedenimde İki damla yaş olursun Gözlerimde sözlerimde Gözlerim yaş dolarsa, yüreğim acı çeker Yıkılır hayallerim, dünyam tersine döner Gidişin var ya beni, içten içe yıkar Sen olmasan da hayalin bana yeter...

Sayfayı Paylaş