gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkı Sözleri Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Sözü

Sevgili melekler, bu yazımızda yerli şarkı sözleri başlığımıza bir konu daha ekliyor ve Cihan Güçlü Neden Böyleyiz şarkı sözleri sizinle paylaşmak istiyoruz :)

Tek derdim derin bir huzur
    Seninle bulsam ne olur
    Biz senle neden böyleyiz
    Bir tür savaştan ibaret
    Aslında aşka ihanet
    Biz senle neden böyleyiz

Bu işler zor bu işler dertli
    Derdim derinde gizli
    Bu işler zor zahmetli

Zahmet senle kıymetli

Ah ayrılacağız üzüleceğiz
    Üzülmeden olmaz ayrılık
    Ah yavaş yavaş sarıp yaramızı
    Zamanla alışacağız

Aşk nasıl güçlü bir zehir
    Sarhoşluğu ağır gelir
    Bir mutlusun bir de değil
    Tesadüf demek zor gelir
    Çılgın akan iki nehir
    Bir araya nasıl gelir

Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cihan Güçlü Ama Şarkı Sözü

Cihan Güçlü Ama Şarkı Sözü

Cihan Güçlü Ama Şarkı Sözü istiyorum kızlar bana Cihan Güçlü Ama Şarkı Sözlerini yazın.
  2. Dinle Sevgili Cihan Güçlü Ama Şarkısının Sözleri

Dinle Sevgili Cihan Güçlü Ama Şarkısının Sözleri

dinle sevgilide çalan Ama şarkısı sözü Dinle Sevgili Cihan Güçlü Ama Şarkısının sözleri Sevilerek takip edilen Dinle Sevgili dizisinin fon müziklerinden Cihan Güçlü'nün seslendirdiği Ama şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çek desen elimi çekemem Daha desen kolumu veremem Zaman desen önümü göremem… Ama Geçmişin desen çıkamam içinden Sana hesap soramam bu yüzden Bir...
  3. Ayten Alpman Ben Böyleyim Şarkı Sözü

Ayten Alpman Ben Böyleyim Şarkı Sözü

Ayten Alpman Ben Böyleyim Şarkı Sözü istiyorum ya rahmetli ne de güzel söylerdi bu şarkıyı :(
  4. Ben Böyleyim Şarkı Sözü Ayten Alpman

Ben Böyleyim Şarkı Sözü Ayten Alpman

Ayten Alpman Ben Böyleyim Şarkı Sözleri Ben Böyleyim Şarkı Sözü Ayten Alpman Az önce ölüm haberini sizlerle ve hayranlarıyla paylaştığımız Ayten Alpman'ın sevilen hit şarkılarından biri olan Ben Böyleyim adlı parçasının sözlerini bu sayfamızda hayranları için paylaşıyoruz Melek'ler. Üzgünüm acı sözlerim için Üzgünüm seni kırdığım için Haklısın bana darılsan bile Beni terketsen bile Ne...
  5. Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkı Sözü yazın bana

Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkı Sözü yazın bana

Arkadaşlar Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkı Sözü için yazıyorum size aranızda Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkısını bilen varsa lütfen bana bir zahmet Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkı Sözlerini yazsın.

Sayfayı Paylaş