gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

cildi gençleştiren oksijen

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Eğer düzenli olarak açık havada bulunuyorsanız, o zaman ciğerlerinize gereksinim duyduğu oksijeni alıyorsunuz demek*tir. Cilt nefes alıp vermeyle oksijenin yüzde 95′ini, cilt üzerin*den ise yüzde 5′ini karşılıyor. Oksijen içeren kremler ise oksjie-ni doğrudan hücrelere iletirler. Hücrelerde dağılan oksjien, cil*din daha genç ve taze bir görünüm kazanmasını sağlar.

cildi gençleştiren oksijen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oksijen tüpü

Oksijen tüpü

Rüyada oksijen tüpü görmek, çok sinirli ve hirçin bir gün geçireceginize, hiç bir sebep olmadan bazi kimselerle manasiz sekilde tartisacaginiza, bu olayin sizi çok üzecegine, bu yüzden bu haftanizin berbat bir sekilde geçecegine delalet der.
  2. Vücuda Oksijenin dağıtılmasır

Vücuda Oksijenin dağıtılmasır

Vücuda Oksijen Dağıtılıyor Aort atardamarı, kanın kalpten çıkış noktasıdır. İçinde oldukça fazla miktarda kan barındırır ve genişliği yetişkin bir insanda 2,5 cm'i bulmaktadır.101 Bu damar, temiz kanı diğer damarlara dağıtacak ana damar olduğundan son derece dayanıklı ve güçlü olmalıdır. Çünkü kan, bu damardan oldukça yüksek bir basınçla dağıtılır. Ve tam olması gerektiği gibi, son derece...
  3. Gençleştiren ve Cildi Koruyan Meyveler

Gençleştiren ve Cildi Koruyan Meyveler

Uzmanlar günde 1 tane elma yemenin yararlı olduğunu belirtiyor. İşte meyve tabağınızda mutlaka olması gereken diğer besinler.. Domates Güneş lekelerinden cildinizi korur ve yaşlanmayı geciktirir. UV ışınlarının zararlı etkilerini azaltır. 12 haftadan daha uzun süre domatesle beslenen kişilerin beslenmeyenlere oranla güneşten yüzde 33 daha az etkilendiği belirtildi. Muz Muz hücrelere sıvı...
  4. Oksijen Diyeti Yaşlanmayı Durduruyor!

Oksijen Diyeti Yaşlanmayı Durduruyor!

oksijen diyeti oksijen diyeti faydaları Sevgili melekler, son dönemde hayatımıza giren terimler arasında yer alan oksijen diyeti, özellikle bayanlarda yaşlanmayı durdurucu ve gençlik verici özellikleriyle biliniyor. Oksijen diyeti yalnızca güzelleştirmeyip aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürmemize de yardımcı oluyor. Konuyla ilgili detaylı bilgileri Diyetisyen ve Yaşam Koçu Gizem ŞEBER'den...
  5. Cildim

Cildim

:(ARKADAŞLAR 10 YAŞINDAYIM SİTEYE 20 YAŞINDAYIM DİYE GİRDİM AMA YANLIŞTIR. NEYSE KONUYA GERİ DÖNÜYORUM.YÜZÜMDE SİVİLCE DEMEYİMDE NOKTALAR VAR . BUNU TÜM ARKADAŞLARIM SÖYLÜYOR.VE RAHATSIZ OLUYORUM. MAALESEF MASKE FALAN FİLAN YAPAMIYORUM ÇÜNKÜ ANNEME SÖYEMİYORUM BUNUDA NEDENİ İLKOKUL 4.SINIFTAYIM O YÜZDEN.... SİZE NE YAPABİLİRİM ACİLL ????????????? SİZE GÜVENYORUM...

Sayfayı Paylaş